"Taniec z gwiazdami". Oliwia Bieniuk bardzo źle odebrała krytykę jury po 2. odcinku show. Czy celebrytka zrezygnuje z udziału w programie?

19-letnia Oliwia Bieniuk mocno przeżyła śmierć ukochanej mamy, Anny Przybylskiej. Tragiczne przeżycia dwunastoletniej wówczas dziewczynki z pewnością przyspieszyły jej emocjonalne dojrzewanie. Ale z ostrą krytyką jurorów 2. odcinka wyraźnie sobie nie poradziła.

Multimedia

Oliwia Bieniuk opuści "Taniec z gwiazdami"?

Udział Oliwii Bieniuk w programie od początku budził kontrowersje. Fani "Tańca z gwiazdami" zarzucali realizatorom dobór uczestników tej edycji. Dostało się m.in. Oliwii, "córce sławnej matki", "żadnej gwieździe". Niemniej oczekiwano jednak, że piękna i pełna wdzięku dziewczyna zachwyci na parkiecie. Tymczasem w 2. odcinku nie tylko nie zachwyciła, ale wręcz rozczarowała. Trzeba przyznać, że jury jej nie oszczędziło komentując jej taniec, a część wypowiedzi Andrzeja Grabowskiego była kuriozalna i z samą Bieniuk nie miała nic wspólnego. Rozczarowana była sama zainteresowana:

Ten quickstep nam nie wychodził. Nie czuję się dobrze w standardzie, raczej wolę łacinę. I wiedziałam, że nie będzie jakoś super, gigantycznie, mega idealnie, ale nie wiedziałam, że aż tak źle nas ocenią - powiedziała Oliwia Bieniuk w rozmowie z Pomponikiem.

Oliwia Bieniuk ostro skrytykowana po 2. odcinku show. Jurorzy bezlitośni!Zobacz więcej

Informator portalu powiedział, że była wręcz załamana:

Po ocenach jury ledwie powstrzymywała emocje przed kamerą, w czasie przerwy miała dosłownie łzy w oczach. Widać było wtedy, że to dziecko, złe i zawiedzione złą oceną. Ponoć pojawiły się nawet obawy, czy nie zrezygnuje z programu, tak nią to wstrząsnęło. Trudno powiedzieć, co wydarzy się w trzecim odcinku.

Katarzyna Bujakiewicz przyjaźniła się z Anną Przybylską na śmierć i życie. Co je połączyło?Zobacz więcej

W kwestii tańca większość z nas to laicy i amatorzy. Dlatego zapytaliśmy profesjonalistę na tym polu, tancerza Tomasza Repetę, co sądzi na temat przypadku Oliwii Bieniuk - jej udziału i odbioru jej występów - w "Tańcu z gwiazdami":

Choć jurorzy w programie są po to, żeby oceniać taniec uczestników show, to według wielu (w tym też mnie) z ust Andrzeja Grabowskiego padło za dużo niepotrzebnych słów, które najzwyczajniej w świecie nie odnosiły się do tańca. Ponadto po odcinkach live i nawet w trakcie w sieci pojawia się mnóstwo komentarzy, w tym też często bezpodstawnej krytyki. Dlatego zanim ktokolwiek postanowi wylać wiadro pomyj lub obrazić kogokolwiek, niech zastanowi się nad konsekwencjami. Oliwia Bieniuk jest młodą kobietą, przed którą mnóstwo wyzwań. Ja życzę wytrwałości zarówno na tanecznym parkiecie, jak i tym życiowym.

Mimo wszystko Oliwia, przynajmniej na Instagramie, robi dobrą minę do złej gry:

Stres był ogromny ponieważ quickstep nie był naszą mocną stroną ale mam nadzieje, że w następnym odcinku was zaskoczymy ! 💃🏼✨❤️‍🔥 Będziemy walczyć dalej z @bartkiewiczmichal 😘 - napisała na swoim Instagramie.

Komentarze fanów były w ogromnej większości wspierające:

Jesteś tylko człowiekiem, masz prawo do słabszego występu, gorszego dnia. To nic złego. Oceny to tylko liczba, nie ma sensu ich brać do serca. Głowa do góry. Trenuj dalej i nie przemęczaj się, nie musisz nic nikomu udowadniać, bo nie tańczysz dla jurorów, widzów i ocen tylko dla siebie. ❤️

Kiepściutko … niestety

Byłaś świetna, a noty to jakaś pomyłka, nie wspomnę o wypowiedzi Grabowskiego, która była dnem. Walcz dalej 🤸🌸🔥

Według mnie oceny były bardzo niesprawiedliwe, zatańczyłaś dużej lepiej od nie jeden uczestniczki 👏trzymam kciuki za dalsze sukcesy ❤️

Pamiętaj, ze błędów czy niedociągnięć nie popełnia tylko ten kto nic nie robi! Nie musisz być najlepsza we wszystkim, jak my wszyscy jesteś tylko człowiekiem. Liczy się to jak wiele pracy w to wkładasz, a wkładasz ogrom, i jak wiele frajdy sprawia Ci branie w tym udziału. Jesteś wspaniała, bez względu na to jak Wam wczoraj poszło ♥️ ślę moc uścisków ♥️♥️♥️

Kolejny odcinek "Tańca z gwiazdami" w poniedziałek 13 września o 20.05 na antenie Polsatu

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Paweł załan (gość)

  Dajesz do boju on tu jest i tańczy dla nas dawaj trzymam kciuki wygrać to ja jestem z tobą dajesz zrób Kusz

  13.09.2021 21:09
 • Paweł załan (gość)

  On tu jest i tańczy dla nas Radek zrób tam Kusz ruszaj się dajesz do boju dawaj dawaj dawaj dawaj do boju dacz rade on tu jest i tańczy wygrać to ja w to wierzę

  13.09.2021 20:45
 • Paweł (gość)

  Radek dajesz rade do boju podasz im Kusz trzymaj się jestem z tobą trzymam kciuki za ciebie on tu jest i tańczy dla nas

  13.09.2021 20:26
 • Iga (gość)

  Oliwia ,trzymaj się dzielnie .Tanczyłaś pięknie ,to nie turniej zawodowych tancerzy .Wyglądasz ślicznie .Tańcz dalej ,i nie poddaje się .Jest to przygoda życia ,i tak do tego podchodż .🍀☀️♥️

  13.09.2021 15:25
 • pewnie jak zwykle prawda jest gdzieś pośrodku (gość)

  To program na żywo gdzie emocje mogą wziąć górę. Z jednej strony trzeba liczyć się i z krytyką i umieć ją przyjąć. Oliwia jest młoda, ale jednak dorosła. Bywały w tzg i młodsze osoby, które nie tylko komplementowano i jakoś to było. Z drugiej strony Oliwia faktycznie może nie mieć predyspozycji do standardu i tyle. Z programu raczej się nie wycofa, bo byłoby to niedojrzałe. Zdaje się, że rozdmuchano z tego większą aferę niż jest w rzeczywistości. Może dla podbicia zainteresowania programem.

  10.09.2021 19:55
 • Aga (gość)

  Oliwia , kibicuje tobie , ładnie tańczysz i nie nie przejmuj się notami

  10.09.2021 19:28
 • Chore to! (gość)

  Ta dziewczynka powinna wrócić do szkoły A nie tańczyć. W ogóle ten program to jakieś nieporozumienie! Tańczą krewni znanych osób z tancerzami!

  10.09.2021 18:41
 • Ptyś (gość)

  Krzys niewyjściowa mordo będziesz robił mi dziś pałe.!!

  10.09.2021 17:44
 • Krzys (gość)

  Grabowski to cham

  10.09.2021 15:36
 • Bob (gość)

  Zaś znawcy się znaleźli nie umie tańczyć to nie dyskoteka i trzeba umieć wziąć opinie na swój temat a nie chować się za internatami aha.... Może wy wystąpicie za jurorów znawcy trzepania się

  10.09.2021 15:31

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×