"Taniec z gwiazdami". Rafał Maserak miał wypadek na drodze! Jechał z rodziną na urlop. Jak czuje się tancerz?

Rafał Maserak miał wypadek samochodowy. Tancerz po finale "Tańca z gwiazdami" zabrał swoją rodzinę na urlop, niestety na drodze napotkali przeszkodę. Maserak przekazał najważniejsze informacje za pośrednictwem mediów społecznościowych. Co się stało?

Multimedia

Rafał Maserak zderzył się z łosiem

Rafał Maserak ma za sobą bardzo pracowity okres. Tancerz doprowadził Magdalenę "Kajrę" Kajrowicz do finału 12. edycji "Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami". Fani tancerza bardzo liczyli, że tym razem sięgnie on po Kryształową Kulę, ale tak się nie stało. Ponoć kolejna porażka była nie w smak jego ukochanej - Małgorzacie Lis, o czym możecie przeczytać w naszym poprzednim tekście tutaj.

Marcin Bosak otworzył się przed fanami. Przerażająca diagnoza zmieniła jego życieZobacz więcej

Rafał Maserak postanowił odpocząć po głośnym finale "Tańca z gwiazdami". Aby wynagrodzić najbliższym nieobecność w domu, tancerz zabrał ukochaną i synka na urlop. Niestety po drodze wydarzyło się nieszczęście.

Maserak poinformował swoich fanów w mediach społecznościowych, że miał wypadek. Wygląda na to, że samochód tancerza zderzył się z łosiem.

A miało być tak pięknie. Miał być odpoczynek, a tu niestety łoś pokrzyżował plany. Na szczęście nic nam się nie stało! - przekazał Rafał Maserak.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • mela (gość)

  wspólczuję łosiowi

  31.10.2021 20:24
 • Kaśka (gość)

  Współczuję, też nas to spotkało i już nie jeździmy na urlop samochodem bo mamy uraz. Wolimy polecieć enterem do Egiptu niczym się nie martwiąc, no i taka podróż jest wygodniejsza, bo nie trzeba być non stop skupionym na drodze.

  31.10.2021 18:07
 • przykra sytuacja, ale czy nie lepiej pod hasłem tzg pisać o samym programie, np. o tym czy jest w planach kolejny sezon... (gość)

  Otwarcie finału było niesamowite. Nie tańczyli w nim Rafał i Hania jako finaliści, ale pozostali tancerze byli. Była Janja, Wiktoria, Paulina i Lenka chyba też. Był Jacek, Jakub, Michał i Stefano (najlepiej oddający charakter tango argentino). I była jeszcze jedna para, chyba z grupy NEXT Dance. Nie zdołałam rozpoznać, którzy to konkretnie, zwłaszcza jeśli chodzi o tancerza. Co do tancerki to wydaje mi się, że mogła to być Alesia Surova - była partnerka taneczna Stefano, z którą brał udział m.in. w legendarnym turnieju w Blackpool. A co do byłych partnerek Stefano to miło było zobaczyć na widowni zwyciężczynię tzg w duecie z nim Agnieszkę Sienkiewicz i posłuchać jak ładnie, z jakim uznaniem i wdzięcznością mówi o Stefano. Fajne jest to, że od czasu tamtego zwycięstwa nie tylko się przyjaźnią, ale też często ze sobą pracują. Teraz np. Stef jest choreografem w spektaklu Małżeństwo do poprawki, w którym Aga gra. Oby udało mi się zobaczyć to przedstawienie. ;)

  30.10.2021 23:24

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×