„Taniec z gwiazdami”. Ślub Hanny Żudziewicz i Jacka Jeschke. Para zdradziła swoje ślubne plany! Wiadomo, kiedy odbędzie się uroczystość?

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke od lat tworzą jeden z najbardziej rozpoznawalnych tanecznych związków w Polsce. W jednym z najnowszych wywiadów para postanowiła opowiedzieć o swoich ślubnych planach. Kiedy planują się w końcu pobrać?

Multimedia

Ślub Hanny Żudziewicz i Jacka Jeschke

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke są jedną z najbardziej rozpoznawalnych par w polskim show-biznesie. Tancerze, których widzowie wielokrotnie mieli okazję oglądać na parkiecie „Tańca z gwiazdami”, 3 miesiące temu przywitali na świecie swoją pierwszą pociechę. Choć dumni rodzice małej Róży są już od dłuższego czasu zaręczeni, to do tej pory zwlekali przed powiedzeniem sobie sakramentalnego tak. Czyżby już niedługo miało się to zmienić?

Dominika Gwit rozpływa się nad małym synkiem: „Jest najpiękniejszym chłopcem świata”Zobacz więcej

W jednym z najnowszych wywiadów Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke postanowili uchylić rąbka tajemnicy na temat swoich ślubnych planów. W rozmowie z serwisem Party.pl, tancerz przyznał, że choć nieustannie myślą z narzeczoną o ślubie, to nie chcą się śpieszyć z organizacją uroczystości za wszelką cenę.

My mamy plany ślubne, no bo Hania cały czas z pierścionkiem zaręczynowym chodzi, ale czekamy, żeby to było też takie fajne dla nas, dla rodziny, a nie żeby to jakby jak najszybciej organizować - wyznał Jacek Jeschke.

W tej samej rozmowie Hanna Żudziewicz zdradziła, że na ten moment skupiają się na zaplanowaniu chrzcin dla małej Róży. Jak sama przyznała: „Różyczka ma pierwszeństwo w tym przypadku”.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Życzę Hani i Jackowi wszystkiego dobrego (gość)

    aczkolwiek szkoda, że pod hasłem "Taniec z gwiazdami" nie pisze się nic o udziale dwóch naszych tancerzy w irlandzkim TzG. Jest tam obecnie od początku edycji Michał Danilczuk, a od trzeciego odcinka także ponownie Robert Rowiński, w zastępstwie za włoskiego tancerza, który musiał zrezygnować z udziału w programie. Swoją drogą skoro szukali tancerzy pośród tych z polskiego tzg to przez moment pomyślałam, że jednego Włocha mogli zastąpić innym i zaprosić Stefano Terrazzino. Ale pewnie skoro to nagłe zastępstwo to łatwiej było im sięgnąć po kogoś kto już tam występował czyli Roberta. W ten oto sposób jest tam dwóch tancerzy, którzy ostatnio byli u nas w finale. Nawiasem mówiąc bardzo fajną rzeczą w tamtej wersji programu jest to, że pierwsze odpadanie jest dopiero w 3. odcinku. W ten sposób wszystkie pary mają czas się zaprezentować i to i w latino i w standardzie. Może warto byłoby to zastosować i u nas.

    26.01.2023 19:31

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×