"Taniec z gwiazdami". Tak się zmieniali prowadzący programu. Mołek, Gąsowski, Urbańska, Głogowska i inni. Pamiętacie ich wszystkich?

"Taniec z gwiazdami" już od kilkunastu lat pozostaje jednym z najpopularniejszych tanecznych programów w historii polskiej telewizji. Przez wszystkie 25. edycji uwaga widzów była skupiona nie tylko na tanecznych popisach celebrytów, ale także prowadzących, którzy nie raz potrafili przyćmić występujące na parkiecie gwiazdy. Pokazujemy, jak na przestrzeni lat zmieniali się prowadzący "Tańca z gwiazdami". Pamiętacie ich wszystkich?

Multimedia

"Taniec z gwiazdami" już od kilkunastu lat cieszy się wśród telewidzów niesłabnącą popularnością. Od 2005 roku, kiedy TVN wyemitował pierwszą polską edycje kultowego dziś tanecznego show, w kolejnych latach program doczekał się następnych 24 edycji (wliczając w to ostatnie 12. edycji "Dancing with the Stars", emitowane przez Polsat). A już niebawem telewidzowie Polsatu będą mogli po raz 26. oglądać taneczne występy celebrytów.

Znane są już wszystkie pary 13. edycji "Dancing with the Stars". Z kim zatańczą Michał Mikołajczak, Wiesław Nowobilski, Jamala i inni? Zobacz więcej

Tak się zmieniali prowadzący "Taniec z gwiazdami"

Jednym z nieodłącznych elementów "Tańca z gwiazdami" są prowadzący show, którzy niekiedy swoją popularnością, a także występami na parkiecie, przebijali gwiazdy biorące w nim udział.

Niewątpliwie jedną z najsłynniejszych prowadzących "Taniec z gwiazdami" była Katarzyna Skrzynecka, której udało się poprowadzić 11. edycji z rzędu. Pod tym względem przebija ją tylko Krzysztof Ibisz, który po zmianie nazwy formatu na "Dancing with the stars" poprowadził wszystkie 12. edycji. Pamiętacie, kto im partnerował przez te wszystkie lata? Niektórzy z prowadzących musieli się pożegnać z tanecznym show już po jednej edycji programu.

Zobaczcie naszą galerie i sprawdźcie, jak zmieniali się prowadzący "Taniec z gwiazdami"!

Zobacz galerię

Ci uczestnicy odpadli z "Tańca z gwiazdami" jako pierwsi. Pamiętacie ich wszystkich?Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×