"The Voice Kids 5" FINAŁ. Kto zostanie następcą Roksany Węgiel i Sary Egwu-James? Oto finaliści programu TVP! Kto jeszcze pojawi się na scenie?

Po tygodniach muzycznych zmagań poznamy zwycięzcę piątej edycji talent show z udziałem dzieci. Oto uczestnicy, którzy już w najbliższą sobotę o godzinie 20:00 w TVP2, zaśpiewają na finałowej scenie „The Voice Kids 5”. Kto zostanie następcą Roksany Węgiel i Sary Egwu-James? Oto finaliści programu TVP! Kto jeszcze pojawi się na scenie?

Multimedia

"The Voice Kids 5" FINAŁ - w sobotę, 23 kwietnia, o godzinie 20:00 na antenie TVP 2

Dziewięcioro młodych i uzdolnionych wokalistów pokonało ponad 3000 dzieci, aby zaprezentować swój muzyczny kunszt podczas wielkiego finału piątej edycji „The Voice Kids”. Mateusz Krzykała, Julia Bieniek i Max Kononow reprezentować będą drużynę Cleo. W teamie Tomsona i Barona bezkonkurencyjne okazały się Ida Wargskog, Tosia Zakrzewska i Maja Cembrzyńska. Finalistami z ekipy Dawida Kwiatkowskiego są Alicja Górzyńska, Laura Bączkiewicz i Piotrek Pączkowski.

Kolejne bitwy za nami! Kto z drużyny Barona i Tomsona przeszedł dalej? Zobacz więcej

Wielki finał „The Voice Kids” został podzielony na dwie części. W pierwszej na scenie swój wokalny talent zaprezentuje dziewiątka finalistów. Po występach swoich drużyn Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron wybiorą po jednej osobie, która przejdzie do drugiej, ostatecznej części wielkiego finału. O tym, kto zwycięży program zdecydują widzowie biorący udział w głosowaniu SMS. Najlepszy z najlepszych otrzyma statuetkę piątej edycji „The Voice Kids” oraz 50 000 złotych.

Wielki finał piątej edycji „The Voice Kids” obfitować będzie w muzyczne występy uczestników oraz wyjątkowych gości. Na scenie zaśpiewają, m.in.: Justyna Steczkowska w duecie ze zwycięzcą trzeciej edycji Marcinem Maciejczakiem, Maryla Rodowicz z Cleo, zwyciężczynie drugiej i czwartej edycji edycji „The Voice Kids” - AniKa Dąbrowska i Sara James. W sobotni wieczór usłyszymy również 7-letnią Amelię Anisovych, która do głębi poruszyła serca milionów ludzi na całym świecie śpiewając utwór „Mam tę moc”, gdy przez sześć dni ukrywała się przed bombardowaniami w kijowskim schronie.

Kolejne bitwy za nami! Kto z drużyny Cleo przeszedł dalej? Trenerka miała trudne zadanie!Zobacz więcej

W ostatecznej muzycznej rozgrywce finaliści mogą liczyć na wsparcie prowadzących show - Idy Nowakowskiej, Tomasza Kammela, Oliwiera Szota oraz Antka Scardiny. Specjalnie z okazji finału przygotowaliśmy kilka informacji na temat uczestników, którzy będą walczyć o zwycięstwo piątej edycji „The Voice Kids”.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Świat dziś (gość)

    Ja np. do kin nie chodzę (bo nie chcę oglądać 30 minut reklam i zwiastunów przed filmem), do restauracji też (bo drogo i wolę zjeść zdrowsze i domowe/ może ktoś sika do potraw, kto wie). Tak samo nie korzystam z hoteli, basenów. Nie podróżuję za granicę. Duża część średniej klasy ludzi w PL - tak robi. Co z tego, że może jest 500+ jak ceny poszły w górę od 2019 i koszty życia wywindowane gwałtownie. Nawet dzietność spada, bo kto rozsądny sobie robi dzieci "na wojnie". Domyślam się, że sklepów (przynajmniej spożywczych) nie zamkną przed niezaczepionymi. Kolejna sprawa to ile by to tak trwało (do 2030 będzie taka segregacja, każdy wirus tylko jest utajony w społeczeństwie i nie znika całkowicie, nie wspominając o tajnych laboratoriach z próbkami "Zbovidu"), skoro jest mniej zaszczepionych niż niezaszczepionych, to jak długo te biznesy (te kina, teatry, muzea, hotele, sklepy) tylko dla "strzykawkowców" się utrzymają? Ja to bym się cieszył jakby zrobili szpitale tylko dla zdrowych i zaszczepionych, ci chorzy - nie tylko przecież na CV-19 - żeby umierali w domu przez to. Kiedyś w USA w czasie strajku szpitali, tego jednego dnia było o ponad 40% mniej zgonów... Jeszcze niech loterię zrobią w NFZ - typu główna nagroda to operacja bez kolejki a nagrody dodatkowe to bliższy termin wizyty u specjalisty.

    22.04.2022 21:08
  • Kasa (gość)

    Mnie to się wydaje, że ten kto zdobędzie milion na koncie w banku będzie bardziej go szanował jak ten kto zarobi 50. Z tym, że utrzymanie bogatego domu, ogrodnicy, ochrona, opiekunki do dzieci, wyprowadzacze psów, prawnicy, sprzątanie, zarządcy nieruchomości, zarządcy majątku, stylista(stka), człowiek od wizerunku w mediach, czasami gwiazdy, zespoły - rzecznik prasowy, studio, menadżer grupy, trenerzy personalni, osobisty lekarz i psychoterapeuta, czasami jeszcze samolot własny do dyspozycji, jacht, kilka rezydencji, olbrzymie koszty rozwodów u sławnych i bogatych to powoduje, że utrzymanie tego miliona jest łatwiejsze jak 50-tki na koncie. Pieniądze szczęścia nie dają a wręcz jak bogaty traci majątek to i niby przyjaciele go opuszczają, z resztą na takiej bezludnej wyspie np. to po co ci pieniądze? Jak się zdobędzie pieniądze, to pewnie część można wydać ale warto jakoś zabezpieczyć się finansowo na przyszłość, zainwestować w nieruchomości, aktywa giełdowe, dzieła sztuki. To spowoduje powiększenie majątku a jak się tylko wydaje bez inwestycji zarobkom to tragedia się zdarzy, upadłość i do namiotu na Venice Beach.

    22.04.2022 21:05

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×