"The Voice Kids 5". Wielki finał już w sobotę! Kim są finaliści? Poznaj ich bliżej!

Finał piątej edycji "The Voice Kids" zbliża się wielkimi krokami! Już w najbliższą sobotę dowiemy się, kto wygra program! Kim są finaliści? Kto powtórzy sukces Roksany Węgiel, Aniki Dąbrowskiej, Marcina Maciejczaka i Sary Egwu-James?

Multimedia

"The Voice Kids 5" FINAŁ w sobotę, 23.04.2022 o godz. 20:00 w TVP2! - sprawdź program tv

Nadszedł czas na wielki finał programu "The Voice Kids 4"! W odcinku finałowym wystąpi dziewięcioro uczestników. Będą to Julia Bieniek, Mateusz Krzykała i Max Kononow z drużyny Cleo, Piotrek Pączkowski, Alicja Górzyńska i Laura Bączkiewicz z teamu Dawida Kwiatkowskiego oraz zwycięzcy ostatniego odcinka "The Voice Kids" , Maja Janowska, Tosia Zakrzewska i Ida Wargskog z drużyny Barona i Tomsona.

O tym, kto wygra program, zadecydują wyłącznie widzowie. Zwycięzca piątej edycji "The Voice Kids" otrzyma tytuł Najlepszego Dziecięcego Głosu w Polsce oraz 50 tysięcy złotych na rozwój talentu. Kim są finaliści programu? Poznajcie ich bliżej!

Baron goniąc za miłością złamał łokieć! "Było warto. Wygrała miłość"Zobacz więcej

Finaliści 5. edycji "The Voice Kids"

Drużyna Dawida Kwiatkowskiego:
Laura Bączkiewicz ma 10 lat. Przygodę z muzyką rozpoczęła w wieku zaledwie 4 lat w Konińskim Domu Kultury. Obecnie naukę kontynuuje w Studiu Piosenki Estradowej Hit w Koninie. Od najmłodszych lat zachwyca swoim talentem wokalnym, zdobywając nagrody w konkursach i na festiwalach muzycznych. Laura jest także aktorką dubbingową, użycza swojego głosu wielu postaciom animowanym i filmowym. To dziewczynka pełna energii, kochająca przyrodę i zwierzęta. W domu ma dwa psy, dwa koty i króliczka. W przyszłości chciałaby zostać wokalistką lub aktorką.

Piotrek Pączkowski ma 13 lat. Jest energicznym i ambitnym chłopcem. Mówi, że nie wyobraża sobie życia bez muzyki, która jest jego największą pasją. Swoje zdolności wokalne objawił już w przedszkolu. Ukończył szkołę muzyczną I stopnia w klasie fortepianu. Kontynuuje naukę w Zespole Szkół Muzycznych II Stopnia w Legnicy. Marzy, aby w przyszłości utrzymywać się ze swojej pasji. Lubi musicale oraz aktywne formy spędzania czasu.

Alicja Górzyńska ma 14 lat. Jest pogodną i radosną dziewczynką, która bardzo lubi nawiązywać nowe relacje. Muzyka to cały jej świat i to właśnie z nią wiąże swoją przyszłość. Śpiewa od czterech lat. Uczęszcza do szkoły muzycznej, w której uczy się gry na fortepianie, a od roku samodzielnie próbuje gry na gitarze elektrycznej. Jej drugą pasją są żagle. Zdobyła już patent sternika motorowodnego oraz żeglarza jachtowego.

TVP zmienia dzień emisji "zerowego" odcinka! Nie będzie "Sanatorium miłości" w Wielkanoc! Zobacz więcej

Drużyna Cleo:
Julia Bieniek ma 13 lat. Jest żywiołową pełną energii dziewczynką, której uśmiech rzadko znika z twarzy. Od dłuższego czasu jej motto życiowe brzmi: „Człowiek, który nigdy nie popełnił błędu - nigdy nic nie zrobił”. Dlatego Julia stara się spełniać swoje marzenia i realizować różne pasje. Jest bardzo uparta i pomimo różnych trudności, nigdy się nie poddaje. Obecnie jest w ostatniej klasie szkoły muzycznej I stopnia w Lublinie w klasie skrzypiec. Od dwóch lat zaczęła się kształcić wokalnie w Studio Muzyki Rozrywkowej w Lublinie. Muzyka to całe jej życie. Kiedy późnym wieczorem rodzina ma już dość jej wysokich tonów, zawsze ma wiernego słuchacza w postaci ukochanego kota Tymka.

Mateusz Krzykała ma 13 lat. Mateusz śpiewa non-stop, także podczas treningów koszykówki czy też grając w szachy. Swych sił próbuje również w grze na pianinie. Od pewnego czasu uczy się grać na tym instrumencie. Kocha kulturę japońską. W wolnym czasie z pasją animuje stworzone przez siebie rysunki. Ceni sobie przyjaźnie, jest dobrym i otwartym na innych ludzi człowiekiem.

Max Kononow ma 13 lat. Śpiewa wszędzie: na ulicy, pod prysznicem, w szkole - muzyka jest całym jego światem. Od lat bierze udział w różnych konkursach wokalnych. Przerwy między śpiewaniem wypełnia zajęciami sportowymi. Jest wielbicielem gry w squasha, ale także pływa i tańczy hip-hop. A na te wszystkie zajęcia dojeżdża na hulajnodze. Lubi opiekować się zwierzętami. Zawsze znajdzie czas dla swojej ukochanej świnki morskiej Misi. Swoją przyszłość Max pragnie związać z muzyką i sceną.

Ida Nowakowska ma sławnych rodziców. Kim są? Na narodziny swojej ukochanej córki czekali wiele lat!Zobacz więcej

Drużyna Barona i Tomsona:
Ida Wargskog ma 12 lat. Komponuje muzykę od 4. roku życia. Oprócz śpiewu i muzyki, uwielbia wymyślać różne historie i opowieści, dlatego napisała dwie książki. Tworzy też własne gry planszowe. Idę pasjonuje kosmos - przeczytała wszystkie książki dla młodzieży o tej tematyce i wciąż szuka nowych źródeł informacji. Jest dwujęzyczna, jej drugim językiem jest szwedzki. Nie wyobraża sobie wakacji bez wdrapywania się po skalistym wybrzeżu zachodniej Szwecji.

Maja Cembrzyńska ma 13 lat i już bardzo dobrze wie, czego w życiu chce. Karierę wokalną rozpoczęła w wieku 5 lat wygrywając Konkurs Piosenki Przedszkolaka. Od kilku lat kształci się wokalnie i gra na pianinie. Poza śpiewem, Maja lubi uczyć się języków obcych: angielskiego i francuskiego. Interesuje się także modą, lubi czytać książki i gotować. Chętnie poznaje nowych ludzi, a także uwielbia podróże. W wolnym czasie ogląda seriale i spotyka się z przyjaciółmi.

Tosia Zakrzewska ma 12 lat. Najpierw zaczęła śpiewać, a dopiero potem mówić. Jej przygoda z muzyką rozpoczęła się w przedszkolu, od występów w jasełkach, a potem w scholi muzycznej. Oprócz śpiewu bardzo lubi czytać kryminały, oglądać filmy - zwłaszcza musicale i spotykać się z przyjaciółmi. Marzy o dobrym liceum, a potem o studiach wokalnych. W przyszłości chciałaby polecieć do Los Angeles. Tam nakręcono jeden z jej ulubionych filmów "Burleska", w którym zagrała jej największa idolka - Christina Aguilera.

Kto wygra program? Dowiemy się w sobotę! Zobacz naszą galerię i sprawdź. jak wyglądają finaliści 5. edycji "The Voice Kids":

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • NOWE JURORZY IRA (gość)

  MICHAL BAJOR

  07.01.2023 22:01
 • NOWE JURORZY GERZGORZ MARKOWSKI (gość)

  KRZYSZTOF KILJANSKI

  07.01.2023 21:48
 • Aga Dziemianka (gość)

  Nie jestem pewna kto wygra. Ale wszystko wyjaśni się w sobotę...

  19.04.2022 11:41
 • s_smiler94 (gość)

  Kto w końcu jest w tym finale Maja Janowska czy Maja Cembrzyńska ? Kto to pisze ?

  17.04.2022 22:55

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×