"The Voice Kids". Sara James zachwyciła w "America's Got Talent"! Jej ojciec też próbował swoich sił na scenie! Kim jest John Egwu James?

Sara James ma zaledwie 14 lat, ale jej nazwisko znane jest już za oceanem. Wszystko z powodu ogromnego talentu młodej wokalistki! Zwyciężczyni 4. edycji "The Voice Kids" doszła do finału amerykańskiego "Mam Talent" - to wiedzą dziś niemal wszyscy. Ale mało kto wie, że wokalistka ma znanego ojca. John Egwu James także próbował swoich sił na scenie. Co o nim wiemy?

Multimedia

Sara James zachwyca cały świat! Mało kto wie, że ma znanego ojca!

Sara James wygrała finał "The Voice Kids 4" fenomenalnym wykonaniem dwóch piekielnie trudnych utworów. Piosenka "The Greatest Love of All" z repertuaru Whitney Houston nasunęła jurorom skojarzenia dotyczące podobieństwa barwy głosu dziewczynki i jej umiejętności wyciągania wysokich nut, z legendą światowej muzyki. Drugim utworem była przepiękna ballada Grażyny Łobaszewskiej "Czas nas uczy pogody". Te interpretacje zapewniły rewelacyjnej nastolatce zwycięstwo, 50 tysięcy złotych i kontrakt płytowy.

Sara James w finale "America's Got Talent"

Rodzice Sary James nie są już razem i oboje mają nowych partnerów, ale nie przeszkadza im to we wspólnym, zgodnym wspieraniu córki w jej artystycznych poczynaniach. Na co dzień Sara mieszka z mamą, Arletą Dancewicz - absolwentką teologii na UAM w Poznaniu, pracowniczką firmy transportowo-spedycyjnej - i rodziną w Ośnie Lubuskim. Tam chodzi do szkoły podstawowej. Ojciec, John Egwu-James o nigeryjskich korzeniach, mieszka w Poznaniu. Sara od dawna wiedziała, że wystartuje w "The Voice Kids" - marzyła o udziale w programie. Udzielała się wokalnie od dziecka - pierwszą piosenką, którą zaśpiewała, była "Zuzia, lalka nieduża".

Sara James w finale! Polka swoim występem oczarowała jurorów amerykańskiego showZobacz więcej

W wieku sześciu lat Sara wygrała swój pierwszy konkurs wokalny. Oprócz szkoły podstawowej dziewczynka uczy się również w Państwowej Szkole Muzycznej pierwszego stopnia w Słubicach. Tam uczęszcza do Miejskiego Ośrodka Kultury SMOK. Sara pasjonuje się także gotowaniem i dekoracją wnętrz. Ponadto uwielbia spotkania z koleżankami.

John Egwu James - kim jest ojciec Sary James?

Sara odziedziczyła talent wokalny po 37-letnim tacie, który w 2011 roku pojawił się w programie "X Factor". Rok później uczestniczył w "Bitwie na głosy". Porzucił dobrze płatną pracę i po studiach skoncentrował się na śpiewaniu. Najlepiej czuje się w soulu i muzyce klubowej.

Przyjechałem do Polski jako student, skończyłem je i zostałem tu. Moje życie to muzyka, choć długo zajmowałem się biznesem. Teraz porzuciłem biznes na rzecz śpiewania - powiedział przed kamerami "X Factora".

Sara James zachwyciła w amerykańskim "Mam Talent"! Słynny Simon Cowell wcisnął Złoty Przycisk!Zobacz więcej

John Egwu-James podpisał już profesjonalny kontrakt z wytwórnią Sony Music Poland. Siedem lat temu skomponował utwór zatytułowany "Jedyna" we współpracy z Mezem. Była to zapowiedź wspólnej płyty "Krajobraz po wygranej bitwie". Dwa lata temu wydał utwór "Dance until the Morning". Teraz zdobywa popularność nową wersją przeboju Stinga "Englishman In New York", powstałą w ramach projektu Loui & John.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Ona (gość)

A kogo to obchodzi kim jest jej ojciec. Sztucznie nakręcanie jej głosu. Takich jak ona są setki w naszym biednym kraju, tylko że miliony robią miliony a biedny na dupie siedzi. Ustawka od Voice aż po Amerykę. Nie widzicie tego?

01.09.2022 12:18
  • Zosia (gość)

Do wszystkich krytykujących Sarę - Sara jest świetną nastolatką i niech robi to co przynosi Jej radość. Jeżeli macie swoje dzieci to chętnie chodzą do szkoły, są znane że potrafią świat zaskoczyć pozytywnie? Trzymajmy ✊za Sarę.

01.09.2022 09:16
  • Znawca (gość)

Śpiewa jak milion innych kobiet które mają podobną barwę głosu i nawet trudno było by ją rozpoznać po głosie. Niczym się nie wyróżnia. Chyba ktoś jest głuchy i ślepy żeby tego nie zauważyć.

30.08.2022 12:51
  • Porąbało kogoś. (gość)

Jaka kobieta? Świetnie śpiewające dziecko. I pomyśleć, że matka wszędzie z nią jeździ i pomaga zdobyć karierę. Dziecko powinno się uczyć jeszcze i tego powinna pilnować dobra matka.

29.08.2022 00:27
  • Marek (gość)

Jaja kobieta? Przecież to dziecko ,14 lat. Porąbało was

18.06.2022 18:57
  • Gość (gość)

Dziewczynka bardzo dobrze śpiewa, ale tylko śpiewa i najlepiej wychodzą jej covery , płyta słaba. Jeszcze ma czas - niech dorośnie.

18.06.2022 09:38
  • Gyyuu (gość)

Niech mi redaktor tego artykułu wytłumaczy w czym jej ojciec jest taki bardzo znany?? Bo napisał ten artykuł jakby jej ojcem był tupac

17.06.2022 08:39
  • Ramona Duke (gość)

𝐌𝐨𝐣𝐚 𝐩ł𝐚𝐜𝐚 𝐜𝐨 𝐧𝐚𝐣𝐦𝐧𝐢𝐞𝐣 𝟑𝟎𝟎 𝐔𝐒𝐃 𝐝𝐳𝐢𝐞𝐧𝐧𝐢𝐞. 𝐌ó𝐣 𝐰𝐬𝐩ół𝐩𝐫𝐚𝐜𝐨𝐰𝐧𝐢𝐤 𝐦ó𝐰𝐢 𝐦𝐢! 𝐉𝐞𝐬𝐭𝐞𝐦 𝐧𝐚𝐩𝐫𝐚𝐰𝐝ę 𝐳𝐝𝐮𝐦𝐢𝐨𝐧𝐲, 𝐩𝐨𝐧𝐢𝐞𝐰𝐚ż 𝐧𝐚𝐩𝐫𝐚𝐰𝐝ę 𝐩𝐨𝐦𝐚𝐠𝐚𝐬𝐳 𝐥𝐮𝐝𝐳𝐢𝐨𝐦 𝐦𝐢𝐞ć 𝐩𝐨𝐦𝐲𝐬ł𝐲 𝐧𝐚 𝐳𝐚𝐫𝐚𝐛𝐢𝐚𝐧𝐢𝐞 𝐩𝐢𝐞𝐧𝐢ę𝐝𝐳𝐲. 𝗗𝘇𝗶ę𝗸𝘂𝗷ę 𝘇𝗮 𝗧𝘄𝗼𝗷𝗲 𝗽𝗼𝗺𝘆𝘀ł𝘆 𝗶 𝗺𝗮𝗺 𝗻𝗮𝗱𝘇𝗶𝗲𝗷ę, ż𝗲 𝗼𝘀𝗶ą𝗴𝗻𝗶𝗲𝘀𝘇 𝘄𝗶ę𝗰𝗲𝗷 𝗶 𝗼𝘁𝗿𝘇𝘆𝗺𝗮𝘀𝘇 𝘄𝗶ę𝗰𝗲𝗷 𝗯ł𝗼𝗴𝗼𝘀ł𝗮𝘄𝗶𝗲ń𝘀𝘁𝘄. 𝗣𝗼𝗱𝘇𝗶𝘄𝗶𝗮𝗺 𝘁𝘄𝗼𝗷ą 𝘀𝘁𝗿𝗼𝗻ę 𝗶𝗻𝘁𝗲𝗿𝗻𝗲𝘁𝗼𝘄ą. 𝑴𝒂𝒎 𝒏𝒂𝒅𝒛𝒊𝒆𝒋ę, ż𝒆 𝒎𝒏𝒊𝒆 𝒛𝒂𝒖𝒘𝒂ż𝒚𝒔𝒛 𝒊 𝒎𝒂𝒎 𝒏𝒂𝒅𝒛𝒊𝒆𝒋ę, ż𝒆 𝒖𝒅𝒂 𝒎𝒊 𝒔𝒊ę 𝒓ó𝒘𝒏𝒊𝒆ż 𝒘𝒚𝒈𝒓𝒂ć 𝒕𝒘ó𝒋 𝒑𝒂𝒚𝒑𝒂𝒍 𝒈𝒓𝒂𝒕𝒊𝒔ó𝒘.

𝑶𝑫𝑾𝑰𝑬𝑫Ź 𝑻𝑼𝑻𝑨𝑱......................𝐰­𝐰­𝐰.𝐥­𝐢­𝐯­𝐞­𝐣­𝐨­𝐛­𝟐­𝟒­𝟕.𝐜­𝐨­𝐦

15.06.2022 21:54
  • ada (gość)

utalentowana i ładna młoda kobieta

19.12.2021 17:51

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.