"The Voice of Poland 13". One doprowadziły Marka Piekarczyka do łez! To było niesamowite

Trenerzy muzycznego talent show jednogłośnie przyznali, że etap Bitew jest najtrudniejszy emocjonalnie nie tylko dla uczestników, ale także dla nich samych. W sobotnim odcinku „The Voice of Poland” występ jednego z duetów do głębi poruszy Marka Piekarczyka.

Multimedia

"The Voice of Poland 13" w soboty, o godz. 20:00 w TVP2

Kolejne duety z drużyn Justyny Steczkowskiej, Lanberry, Marka Piekarczyka oraz Tomsona i Barona zmierzą się na muzycznym ringu 13. edycji „The Voice of Poland”. Wśród uczestniczek, które będą walczyły o przejście do kolejnego etapu programu będą Karolina Lyndo oraz Kamila Ignatowicz.

Tak wyglądały Bitwy! Jak poradzili sobie uczestnicy? Kto kogo ukradł?Zobacz więcej

Dziewczyny z drużyny Tomsona i Barona zaśpiewają piosenkę „Beautiful” z repertuaru Christiny Aguilery. Podczas emocjonalnego występu uczestniczek Marek Piekarczyk nie był w stanie powstrzymać łez, co już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo.

Zostałem porażony pięknem w czystej postaci. To było niesamowite. Reanimowałyście sztukę pięknego śpiewania, takiego jak modlitwa. Miałem ciary przez większość utworu. Nie będę nic więcej mówił na ten temat - ciężko mi, bo jestem wzruszony… - powiedział tuż po występie duetu trener muzycznego talent show Dwójki.

ZOBACZ PRZEDPREMIEROWY FRAGMENT WYSTĘPU KAROLINY LYNDO I KAMILI IGNATOWICZ

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×