"Titanic". Kultowy film z Kate Winslet i Leonardem DiCaprio powraca! Odnowioną wersję hitu obejrzymy w kinach już w przyszłym roku

Z okazji 25. lecia premiery "Titanica", w 2023 roku powróci do kin zremasterowana jego wersja. Jeden z najsłynniejszych filmów świata zobaczymy na Walentynki. Co warto wiedzieć o powrocie melodramatu z Kate Winslet i Leonardem DiCaprio?

Multimedia

"Titanic" powraca! Walentynki z Kate Winslet i Leonardem DiCaprio? Odnowioną wersję hitu obejrzymy w kinach już w przyszłym roku

Z okazji 25. lecia premiery "Titanica", w 2023 roku powróci do kin jego odnowiona, zremasterowana wersja. Jeden z najsłynniejszych filmów świata zobaczymy na Walentynki.

"Titanic" trafił do kin w grudniu 1997 i szybką zaczął bić rekordy oglądalności. Film zarobił w sumie aż 2,2 miliarda dolarów i uplasował się na 3. miejscu w rankingu najbardziej kasowych hitów filmowych wszech czasów. Reżyser James Cameron, zdobył za film aż trzy Oscary. "Titanic" nominowany był w sumie w aż 14 kategoriach Amerykańskiej Akademii Filmowej, a zdobył 11 statuetek.

"Titanic" bez Kate Winslet i John Travolta jako Forrest Gump! Jak wyglądałyby hity filmowe w pierwotnej obsadzie? Zobacz więcej

Przedstawiony w filmie romans osadzony jest w kontekście historycznego wydarzenia - zatonięcia transatlantyku "Titanic” w 1912 roku. To na słynnym statku spotykają się pochodzący z różnych klas społecznych Rose (Kate Winslet) i Jack (Leonardo DiCaprio), i również tam zakochują się w sobie. Gdy wycieczkowiec zderza się z górą lodową, pasażerowie rozpoczynają rozpaczliwą walkę o życie.

Jak zmieniła się Kate Winslet na przestrzeni lat?Zobacz więcej

To nie pierwszy raz, gdy najsłynniejszy melodramat w historii powraca do kin. W 2012 roku, z okazji 100-lecia zatonięcia statku, do kin trafił "Titanic 3D", okazując się dużym sukcesem. Prawdopodobnie popularnością będzie cieszyła się także wersja, którą zobaczymy w 2023 roku, którą zobaczymy w odnowionej wersji. Fabuła najprawdopodobniej nie ulegnie zmianie, choć nie jest tajemnicą, że twórcy dysponują aż dwoma alternatywnymi zakończeniami oraz kilkoma usuniętymi scenami. Informację przekazano podczas odbywającego się w zeszłym tygodniu wydarzenia CineEurope w Barcelonie.

Odnowiona wersja "Titanica" trafi do kin już 10 lutego 2023 roku!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×