"Top Model 10" odcinek 7. Weronika rzuciła się na Smolastego, a Ralph Kaminski ubrał Mikołaja w sukienkę! Kolejna modelka odpadła z programu

Za nami 7. odcinek jubileuszowej edycji "Top Model", a w nim wyjątkowy pokaz, który odbył się po zmroku w centrum Warszawy, a także film modowy, który reżyserował piosenkarz Ralph Kaminski. Zobaczcie w galerii zdjęcia z odcinka. Sprawdźcie, co wydarzyło się w kolejnym odcinku "Top Model".

Multimedia

Top Model 10" odcinek 7. - co się wydarzyło?

Atmosfera w domu modeli zagęściła się, kiedy Olga Król w 6. odcinku "Top Model" publicznie upokorzyła Kacpra Jasińskiego. Obrażając kolegę i opowiadając na oczach całej Polski o jego "defektach" dziewczyna naraziła się niemal wszystkim domownikom. -Jest grupa i jest Olga - zauważyła Nicole Akonchong. Naga sesja należała do Dominiki Wysockiej i to ona zamieszkała w najlepszym pokoju.

Castingi, sesje w ruchu i nago! Joanna Koroniewska jako gość i skandaliczne zachowanie w programie!Zobacz więcej

W dzisiejszym odcinku na modeli i modelek czekało niezwykłe wyzwanie. Specjalnie dla nich zamknięto wiadukt w centrum Warszawy i to tutaj odbył się wyjątkowy pokaz mody z udziałem Smolastego. Gościem specjalnym był światowej sławy model Dominik Sadoch. Wszyscy świetnie sobie poradzili, ale Michał Piróg przy drugim wyjściu utrudnił im zadanie i poprosił, aby założyli rolki. Weronika Zoń znalazła oparcie w Smolastym, który służył ramieniem podczas jej wyjścia, a Sophia Mokhar zaskoczyła wszystkich swoją techniką jazdy. Jurorzy wyróżnili Kacpra, Julię i Sophię, którzy wzięli później udział w sesji dla jednej z marek.

W kolejnym zadaniu uczestnicy zostali podzieleni na dwie grupy - pierwsza przygotowywała kampanię społeczną dla Fundacji DKMS z Julią Kamińską, druga z Marcelą (Marceliną Misztal) oraz psycholog Oliwią Pogodzińską dla Telefonu Zaufania. Nicole podzieliła się z wszystkimi smutną historią dotyczącą jej ojca, który miał problem z alkoholem. Dziewczyna była świadkiem kłótni rodziców. -Jak próbowałam o tym rozmawiać, zawsze odpowiedź była, że przesadzam - wyznała.

Uczestnicy "Top Model", których historie poruszyły widzów! Walczyli o swoje marzenia mimo przeciwności losuZobacz więcej

Ostatnim zadaniem był film modowy w reżyserii jednego z największych objawień polskiej sceny muzycznej, Ralpha Kaminskiego. Scenografią do nagrań będzie bar mleczny. Dominika zaskoczyła nietypową kreacją, a Ralph Kaminski stwierdził, że wygląda jak Ivana Trump. Mikołaj założył sukienkę, czym bardzo zaimponował wokaliście. Nicole opowiedziała w trakcie pracy o swoich zmaganiach z zaburzeniami odżywiania i bulimią.

Trzeba być bardzo męskim, żeby tak męsko wyglądać w sukience - stwierdził Kaminski.

Z PROGRAMU "TOP MODEL 10" W 7. ODCINKU ODPADŁA OLGA KRÓL!

Źródło: TVN/x-news

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×