"Top Model 10" odcinek 8. Słowiańskie mity i sesja inspirowana stolicami mody! Kto odpadł tym razem?

Za nami 8. odcinek dziesiątej edycji programu "Top Model". Tym razem przenieśliśmy się do Nowego Jorku, Mediolanu, Londynu i Paryża bez ruszania się z Warszawy! Co jeszcze się wydarzyło i kto odpadł z programu? Sprawdźcie!

Multimedia

"Top Model 10" odcinek 8. - co się wydarzyło?

Pierwszym zadaniem dzisiejszego odcinka było stworzenie edytorialu modowego w klimacie czterech światowych stolic mody - Nowego Jorku, Mediolanu, Londynu i Paryża. Uczestnicy mogli korzystać z wielu rekwizytów, jednak na wykonanie zadania mieli jedynie pół godziny. Nagrodą były nowoczesne telefony dla każdego członka zwycięskiej drużyny. Sesja odbyła się w różnych lokalizacjach na terenie Warszawy. Dawid Woliński po ukończeniu zadania zaprosił wszystkich uczestników na sushi, gdzie ci próbowali poznać plany jurorów na resztę programu, jednak im się to nie udało.

Olga Król odpadła, a internauci odetchnęli z ulgą. "Skończyła się przygoda z top model, czas na projekt lady"Zobacz więcej

Michał Piróg przedstawił uczestnikom kolejne zadanie - mieli stworzyć reklamę. W tym wyzwaniu pomagali im aktor Michał "Misiek" Koterski oraz reżyser Marcin Starzecki. Nagrodą był udział w kampanii wizerunkowej. Uczestnicy podzielili się na trzy grupy, których kapitanami byli Mikołaj, Kacper i Ania. Modele pracowali nad reklamą gum do żucia. Było to dla nich niemałe wyzwanie - w końcu nie są profesjonalnymi aktorami. Sophia Mohar podzieliła się swoimi wspomnieniami o pracy przy reklamie na Białorusi. Łukasz Wasielewski i Misiek Koterski rozmawiali o swoich trudnych historiach związanych z uzależnieniami. Nie zabrakło również kilku wolnych chwil na zabawę z rekwizytami, w tym dmuchawą do liści!

Marianna Schreiber w szczerym wywiadzie u Kuby Wojewódzkiego. Zamierza rozwieść się z mężem?Zobacz więcej

Grupę zirytowało marudzenie Arka. Szczególnie dość miał Mikołaj i doszło do konfliktu między modelami. Mimo drobnych niesnasek, wyzwanie wygrała grupa Mikołaja. Uczestnicy w nagrodę wzięli udział w kampanii wizerunkowej marki gum do żucia. Kacper Jasiński nie ukrywał swojego zainteresowania Nicole Akonchong. Nie jest w nim wśród modeli odosobniony Ostatnia sesja tego odcinka nawiązywała do zwyczajów i mitów słowiańskich. Uczestnikom pomagała supermodelka Julia Banaś. Zdjęcia były realizowane w parach bądź trójkach. Sesja była sporym wyzwaniem - uczestnicy musieli sobie radzić nie tylko ze skomplikowanymi strojami, ale także z wodą, ogniem i... koniem! Jurorzy postanowili, że w tym odcinku z programem pożegnają się aż dwie osoby!

Z PROGRAMU "TOP MODEL 10" W 8. ODCINKU ODPADLI ALEKSANDRA SKUBIS I ŁUKASZ WASIELEWSKI!

Źródło: TVN/x-news

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Gość (gość)

    Kapitanem jednej z drużyn była Ania? Przecież w tej edycji nie ma żadnej Ani

    20.10.2021 23:30

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×