"Top Model 11" odcinek 5. Sesja w stroju Ewy zweryfikowała ambicje uczestników! Klaudia El Dursi wspierała modeli i modelki! Kto odpadł w 5. odcinku programu?

Za nami kolejny odcinek 11. sezonu "Top Model". Tym razem na modeli i modelki czekało jedno z najtrudniejszych wyzwań w karierze - sesja w stroju Ewy! Także sesja na batutach nie należała do najłatwiejszych. Uczestników wspierał szereg znakomitych gości - Klaudia El Dursi, Katarzyna Zillmann, Magdalena Piotrowska i Katarzyna Dąbrowska! Kto poradził sobie najlepiej, a kto najgorzej? Oraz najważniejsze: kto odpadł z 11. edycji "Top Model"? Wszystkie odpowiedzi w tekście!

Multimedia

"Top Model" odcinek 5. Sesja nago i projektowanie okładki magazynu

Po emocjach związanych z metamorfozami i pierwszymi zadaniami w programie czas na kolejne wyzwania. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka, Dawid Woliński i Michał Piróg przygotowali nowe zadania dla uczestniczek i uczestników, które nie należały do najłatwiejszych!

Łzy, niepewność i zachwyt. Tak wyglądały metamorfozy uczestników! Nie każdy był zadowolony! Kto odpadł? Zobacz więcej

Co się wydarzyło w 5. odcinku "Top Model"

Na początek sesja na batutach - gościem specjalnym w tym odcinku jest zwyciężczyni 10. edycji "Top Model" Dominika Wysocka. Następnie uczestnicy musieli wykazać się kreatywnością podczas zadania polegającego na zaprojektowaniu okładki do magazynu. Drużynom pomogli goście specjalni: Klaudia El Dursi, Katarzyna Zillmann, Magdalena Piotrowskai Katarzyna Dąbrowska - redaktor naczelna "Glamour".

Na koniec zmierzyli się ze stałym elementem programu - nagą sesją. Podczas tego zadania modele i modelki mogli liczyć na Mariannę Gierszewską.

Zobacz efekty zmagań uczestników 11. edycji "Top Model"!

Zobacz galerię

Z programu odpadła Marcelina Zetler!

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Gość (gość)

    Klaudia El Dursi prowadząca program Hotel " coś tam " program na krawędzi dobrego smaku a magia nagości jako wielbicielka " domowego ogniska" ... dobre

    06.10.2022 06:54

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×