"Top Model 11" odcinek 7. Krystian Embradora odpadł z programu! Weronika daje się we znaki innym uczestnikom! Marcin Tyszka nie miał litości dla Natalii!

Za nami 7. odcinek programu "Top Model 11". Na tym etapie już nie ma miejsca na żadne potknięcia. Nawet najmniejszy błąd może sprawić, że uczestnik bądź uczestniczka pożegna się z programem. Sprawdźcie, co tym razem się wydarzyło i kto odpadł w 7. odcinku "Top Model 11"!

Multimedia

"Top Model 11" odcinek 7. - co się wydarzyło?

To już półmetek rywalizacji. Uczestnicy musieli wykazać się podczas pokazu Kiliana Kernera. Czy wszyscy spełnią wymagania postawione przed nimi przez znanego niemieckiego projektanta? Weronika ewidentnie nie zaplusowała przed niemieckim projektantem mody. Fakt, że była wybredna i nie chciała założyć niektórych rzeczy, może sprawić, że będzie w tarapatach... Modelka nie może wybrzydzać.

Sesja w stroju Ewy zweryfikowała ambicje uczestników! Kto poradził sobie najlepiej? Zobacz więcej

Scenerią było nowoczesne, multimedialne studio. Klaudię bardzo zjadał stres; pokaz mody to sytuacja, w której wszystko musi być udane na 100%. Na pokazie było dość nerwowo. Wkradło się trochę zamieszania. Martyna też niezbyt spodobała się projektantowi - nie widzę w tobie modelki wyznał. Najlepsi w pokazie okazali się Michalina oraz Maciej. Potrzebowałem tego - wyznał 21-latek. Weronika po wszystkim się rozpłakała - nie spodziewała się, że koleżanki też jej wytkną fakt, że sprawia wrażenie wiecznie niezadowolonej. Martyna też musiała pogodzić się z uwagami, jakie usłyszała.

Kolejne zadanie polegało na przygotowaniu filmów. Uczestnicy podzieleni na dwie grupy musieli zmierzyć się z tematem samoakceptacji i depresji. Pomogli im w tym Sylwia Lipka oraz Michał Czernecki. Osobiste wyznania Sylwii i Michała skłoniły uczestników do tego, aby się otworzyć. Nie obyło się bez wzruszeń i trudnych wycieczek do przeszłości. Klaudia opowiedziała o swoim trudnym dzieciństwie, które spędziła w samotności. Aby być najedzoną, kradła jedzenie.

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Później przyszedł czas na następną konkurencję. Tematem były zabawy podwórkowe, a gośćmi specjalnymi byli Mrozu oraz Natalia Parzymies. Tutaj uczestnicy pracowali w duetach i już na początku widać, że trudno będzie się pracowało Natalii oraz Weronice. Bywało też zabawnie, jak chociażby w momencie, gdy Krystianowi pękły, a następnie spadły spodnie. Za to u Adriana i Klaudii iskrzyło! Oboje się przyjaźnią, ale może serduszko zabiło mocniej? Chociaż, gdy wyszło na jaw, że Adrian ma swoje TOP4, to Klaudia zaczęła na niego kompletnie inaczej patrzeć... Zresztą innym uczestniczkom też się to nie spodobało. Nie wierzę, że Natalia może być kogoś przyjaciółką w domu "Top Model" - w tak mocnych słowach Marcin Tyszka skomentował sesję Natalii i Weroniki, dodając, że jedna to większa jędza od drugiej!

W zadaniu najlepsi okazali się Ola, Klaudia, Adrian, Weronika, Maciek oraz Martyna.

Z PROGRAMU "TOP MODEL 11" W 7. ODCINKU ODPADŁ KRYSTIAN EMBRADORA!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×