"Top Model". Związek Krzysztofa Ibisza z Joanną Kudzbalską krzepnie. Po zaręczynach pora na kolejny krok. Jaki?

W lutym tego roku Krzysztof Ibisz zaręczył się z młodszą o 27 lat Joanną Kudzbalską. Są bardzo szczęśliwą parą, co potwierdza kolejny krok, który uczynili, by jeszcze bardziej scementowac swoją relację. Co to takiego?

Multimedia

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska wiją miłosne gniazdko?

Gwiazda telewizji Polsat, Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska, była uczestniczka drugiej edycji show "Top Model", są oficjalnie zaręczeni od lutego. Narzeczona pochodzi z Wrocławia, ma 29 lat. Podczas castingu do programu Joanna opowiedziała o tym, jak zwalczyła problem z jąkaniem.

Pierścionek z brylantem został zakupiony i podarowany przyszłej pannie młodej, teraz pora na kolejny etap w związku. Parę dostrzeżono niedawno podczas oglądania mieszkania w zabytkowej, warszawskiej kamienicy.

Startują castingi do jubileuszowej edycji programu. Jak się zgłosić? Zobacz więcej

Piękny budynek znajduje się w Śródmieściu, a cena, za którą można w niej kupić apartament, jest zawrotna. Metr kwadratowy kosztuje ok. 20 tysięcy złotych, co oznacza, że najtańsze mieszkanie kosztuje 1,5 miliona złotych. Jak sądzicie, to trafiona inwestycja, czy lepszy byłby dom pod miastem za tę samą cenę?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Mistrzuniu (gość)

    Odpowiadając na pytanie postawione w artykule - rewitalizowane kamienice to nie mój klimat, więc wybrałbym dom. W ogóle nie lubię kamienic - chyba, że te na Starym Mieście w Krakowie, ale tylko żeby coś zjeść w kamienicznym lokalu, nie mieszkać. Bardzo jestem ciekawy co będą robić po zaręczynach :)

    02.04.2021 08:49

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×