tvn

"Skazana". Tak naprawdę wygląda Aleksandra Adamska! Słynna "Pati" w rzeczywistości zniewala urodą! Publikujemy zdjęcia gwiazdy serialu

Aleksandra Adamska to jedna z gwiazd głośnego serialu "Skazana". Postać w jaką wciela się aktorka, została ukazana jest jako zatwardziała kryminalistka, która wielu może odpychać swoim wyglądem. Okazuje się, że odtwórczyni roli "Pati" w rzeczywistości wygląda zupełnie inaczej. Zobaczcie, jak naprawdę prezentuje się Aleksandra Adamska. Jej zdjęcia robią wrażenie!

19.05.2022Skazana

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Piotr ironizuje z fanów "ŚOPW 7", którzy go krytykowali! Wciąż jest z Dorotą i spodziewają się dziecka?

Internetowa emisja finału programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 7" za nami. Część fanów jest w szoku, po tym, co zobaczyła w ostatnich minutach ostatniego odcinka popularnego programu. Niektórzy wciąż zastanawiają się nad dalszymi losami niektórych uczestników, jak chociażby Piotr i Dorota. Tutaj nowe światło rzucił sam Piotr, który w sieci próbował ironizować z fanów programu, którzy go krytykowali.

19.05.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Agnieszka zmieniła dla Kamila całe życie. On ją zostawił dwa tygodnie po programie! Kamil w ogniu krytyki widzów "ŚOPW 7"!

Kamil Borkowski nie ma łatwo po finale programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Chociaż telewizyjna emisja finałowego epizodu "ŚOPW 7" dopiero przed nami, to ci, którzy oglądali finał na Player, już wiedzą, jak zachował się Kamil. Widzowie są w szoku i nie zostawiają na mężczyźnie suchej nitki!

18.05.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Patrycja zaczęła zabiegać o Adama! Wyjaśniła, czemu jest taka zimna! Co jeszcze wydarzyło się w 12. odcinku "ŚOPW 7"?

Za nami 12. odcinek programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Chociaż finał programu tuż tuż, to sytuacje między małżeństwami wciąż nie są jasne. Tym razem byliśmy świadkami tego, jak o Adama zaczęła zabiegać Patrycja! Dziewczyna wyjaśniła też, dlaczego jest taka zimna! Co jeszcze wydarzyło się w 12. odcinku "ŚOPW 7"? Sprawdźcie!

17.05.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 3". Anita Szydłowska pokazała archiwalne zdjęcie swojej mamy. Postanowiła je odtworzyć! Wyglądają niczym bliźniaczki!

Anita Szydłowska to jedna z bohaterek programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 3". To prawdziwa duma stacji TVN i producentów programu, bowiem jej małżeństwo można wręcz uznać za modelowe i będące wzorem dla przyszłych uczestników "ŚOPW". Teraz Anita postanowiła pokazać archiwalne zdjęcie swojej mamy. Zobaczcie podobieństwo kobiet!

13.05.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Agnieszka Miezianko pokazała swoje mieszkanie! Zobacz, jak mieszka uczestniczka "ŚOPW 7"!

Agnieszka Miezianko to jedna z uczestniczek programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Pochodząca z Białegostoku 29-latka jest bardzo aktywna w sieci, gdzie często dzieli się swoimi przemyśleniami na temat "ŚOPW 7". Teraz jednak postanowiła pochwalić się nowym mieszkaniem! Zobaczcie, jak mieszka uczestniczka programu TVN!

11.05.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×