"Twoja twarz brzmi znajomo 16" odcinek 8. Danzel zachwycił wszystkich, ale wygrał ktoś inny! Andrzej Kozłowski rzeczywiście był najlepszy?

Krzysztof Połaski
Krzysztof Połaski
fot. Maciej Zawada / materiały prasowe telewizji Polsat
fot. Maciej Zawada / materiały prasowe telewizji Polsat
Za nami 8. odcinek programu "Twoja twarz brzmi znajomo 16". Co to był za odcinek! Wyrówna walka o pierwsze miejsce - fenomenalna i roztańczona Ania Rusowicz, wzruszająca Viki Gabor jako Christina Aguilera oraz Danzel, który po raz kolejny wystąpił polskim repertuarze! Jednak to Andrzej Kozłowski w romantycznym wykonaniu piosenki „Goodbye my lover” Jamesa Blunta wyśpiewał zwycięstwo! Słusznie?

"Twoja twarz brzmi znajomo 16" odcinek 8. - co się wydarzyło?

"Twoja twarz brzmi znajomo 16"

Jako pierwszy na scenie wystąpił Maciek Radel, który wcielił się w postać innego uczestnika tej edycji - Danzela! Wykonał jego największy hit, który do dziś króluje na każdej imprezie „Pump it up”. Oczywiście rozbujał całe studio! Maciej, poderwałaś damską część jury do tańca, byłyśmy z Tobą na parkiecie! Super! – powiedziała Katarzyna Skrzynceka. Absolutnie doceniam to, że śpiewałeś i tańczyłeś, bo na tym polegała trudność – dodał Michał Wiśniewski.

Viki Gabor zaśpiewała piosenkę swojej idolki Christiny Aguilery – „Beautiful”. Było to bardzo trudne zadanie, gdyż Christina posiada jeden z najpotężniejszych głosów świata! Viki zrobiła to fenomenalnie i za to wykonanie otrzymała od czwórki jury owacje na stojąco! Wspaniale, że ten utwór trafił do Ciebie, bo Ty jesteś ogromnie sprawną wokalistką. Dzięki temu, te wszystkie arcytrudne niuanse u Ciebie zabrzmiały jak pięknie wyszlifowany brylant! – zachwyciła się Katarzyna Skrzynecka. Dla mnie to był najlepszy występ Viki – dodał Krzysztof Cugowski.

Danzel po raz drugi w programie wylosował utwór polskiego wokalisty – Artura Gadowskiego. Po sukcesie i wyśpiewaniu zwycięstwa jako Rysiek Riedel, zaśpiewał piosenkę „Nadzieja” Iry. I znowu udowodnił, że język polski nie sprawia mu żadnej trudności. Ty powinieneś wyjść z tego program z obywatelstwem polskim – zażartowała Małgorzata Walewska. Ja po raz kolejny kiedy śpiewałeś miałam łzy w oczach. Dziękuję Ci za Twój polski i za te genialne emocje! – dodała Katarzyna Skrzynecka Wykonałeś nieprawdopodobny ogrom pracy. Jestem pod wielkim wrażeniem – podsumował Michał Wiśniewski.

Kolejnym uczestnikiem był Andrzej Kozłowski, który wcielił się w bożyszcze kobiet, Jamesa Blunta. Zaśpiewał jeden z jego najbardziej romantycznych utworów, wyciskacz łez „Goodbye my lover”. To wyjątkowe i piękne wykonanie przyniosło Andrzejowi zwycięstwo w odcinku. Jeżeli chodzi o odzwierciedlenie utworu to było 1 do 1! Byłem absolutnie przekonany, że polegniesz na tym kawałku i strasznie się cieszę, że się zawiodłem na samym sobie! – powiedział Michał Wiśniewski.

Następnie, Ania Rusowicz zaśpiewała i wytańczyła utwór „Don’t cha” Nicole Scherzinger z zespołu Pussycat Dolls. Ze względu na bardzo trudną choreografię nie było to łatwe zadanie, ale Ania poradziła sobie z tym wyśmienicie i za ten występ także otrzymała od całego jury owacje na stojąco! Po Irence Santor to był najlepszy Twój występ! – powiedział Michał Wiśniewski. Coś niesamowitego! Byłaś tak hot, gorąca, zmysłowa, niesamowicie seksowna, ale nie wulgarna! Wszystko po prostu co powinno było iskrzyć – iskrzyło! – dodała Katarzyna Skrzynecka.

Ania Jurksztowicz zaśpiewała o tym jak zabiła szeryfa w roli Erica Claptona! Świetnie sobie poradziła z kolejną męską postacią i wykonaniem kultowej piosenki „I shot the sheriff”. Twój warsztat jest niebywały! Dzisiaj mimo to, że do Erica trochę brakowało, to jednak śpiewałaś głosem, który można by było uznać za męski – powiedziała Małgorzata Walewska. Pięknie to było zaśpiewane, taką ciemną, w wielu miejscach męską barwą – dodała Katarzyna Skrzynecka.

Karolina Pisarek w tym odcinku wcieliła się w Lanę del Rey i zaśpiewała piosenkę „Video Games”. Było chwilami blisko Lany, chwilami troszkę mniej, ale było nastrojowo i klimatycznie – podsumowała Katarzyna Skrzynecka. Postaciowo i wizerunkowo byłaś bardzo blisko. Udało Ci się osiągnąć cos co Lana del Rey ma, że jak mówi to ma głos taki dosyć jasny, natomiast jak śpiewa to ma ciemny, zmysłowy i według mnie Ty byłaś blisko tej barwy. Wiesz o tym, że jestem orędownikiem Twoich dobrych chęci, odwagi i uroku osobistego, więc idź tak dalej – powiedziała Małgorzata Walewska.

Ostatnim uczestnikiem był Patryk Cebulski, który zmierzył się z żeńską postacią i w dodatku w dzisiejszym odcinku musiał rapować. „Zaśpiewał” utwór „Bodak yellow” Cardi B i dał z siebie wszystko! Pomimo, że rapowanie damskim głosem, jest trudniejsze dla mężczyzny niż śpiewanie, ja miałam wrażenie, że ani przez chwilę nie słyszałam męskiego głosu – podsumowała Katarzyna Skrzynecka. Znalazłeś patent na to i na pewno wykonałeś kawał roboty, dlatego, że to wymagało dużo pracy – powiedział Michał Wiśniewski.

Odcinek wygrał Andrzej Kozłowski. Czek na 10 tysięcy złotych przekazał na rzecz Fundacji Prawdziwy Dom.

Tabela wyników po 8. odcinku:

1. Andrzej Kozłowski

2. Viki Gabor

3. Ania Rusowicz

4. Danzel

5. Maciek Radel

6. Anna Jurksztowicz

7. Patryk Cebulski

8. Karolina Pisarek

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

FBAGE https://facebook.com/telemagazynpl

od 12 lat
Wideo

Bohaterka Senatorium Miłości tańczy 3

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn