"Twoja twarz brzmi znajomo". Ślub Karoliny Pisarek i Rogera Salla wciąż budzi emocje! Agnieszka Kaczorowska komentuje uwagi fanów

Ślub Karoliny Pisarek i Rogera Salla już się odbył, ale nie milkną echa po tej niezwykłej uroczystości. Największe emocje wywołała nie sama oprawa, suknia panny młodej czy kreacje gości, a... specyfika samego ślubu i pierwszy taniec nowożeńców. W obronę zakochanych wzięła Agnieszka Kaczorowska, która opracowała choreografię pierwszego tańca Karoliny Pisarek i Rogera Salla.

Multimedia

Ślub Karoliny Pisarek i Rogera Salla

Karolina Pisarek, znana z programów "Top Model" czy "Twoja twarz brzmi znajomo" 10 czerwca 2022 r. wzięła ślub! Jej wybrankiem jest Roger Salla, wiceprezes przedsiębiorstwa świadczącego usługi finansowe w branży e-commerce.

Karolina Pisarek wzięła ślub! Prosta biała suknia i uroczystość w ogrodzie. Zobaczcie zdjęcia!Zobacz więcej

Jaki ślub wzięła Karolina Pisarek

Przygotowania do ceremonii odbywały się na oczach kamer - modelka pokazywała je w cyklu "Pisarek mówi tak", który jest częścią programu "Dzień dobry TVN". Dzięki temu fani dowiedzieli się, że panna młoda miała dwie suknie ślubne. To jednak nie publiczne przygotowania, transmisja ceremonii i szczegóły uroczystości wywołały lawinę komentarzy. Najwięcej dyskusji fanów dotyczy tego, że na ślubie próżno było szukać księdza czy urzędnika oraz dotyczą nietypowego pierwszego tańca pary.

Konsternacja fanów dotyczy tego, że w obliczu braku urzędnika lub księdza można wnioskować, że huczny ślub był nieważny. Pisarek jednak zapewniła fanów, że tak nie jest, a przysięgi, które złożyła z ukochanym, są w świetle prawa ważne. Jak wyznała 24-latka:

To był ślub konkordatowy, którego udzielił nam pastor z parafii, do której należę od wielu lat. Prawnie jesteśmy małżeństwem - cytuje wypowiedź Pisarek serwis Pudelek.pl.

Młoda modelka wyznała również, że przyjęła podwójne nazwisko, a więc od teraz funkcjonuje jako Karolina Pisarek-Salla.

Kuracjusze spotkali się z Jadwigą Szwebs-Kostkiewicz i Haliną Jaksą. Dlaczego telewizja tego nie pokazała?Zobacz więcej

Pierwszy taniec Karoliny Pisarek i Rogera Salla

Fanów poróżnił również pierwszy taniec pary nowożeńców. Zakochani byli do niego znakomicie przygotowani - na kilka miesięcy przed uroczystością zwrócili się o pomoc do Agnieszki Kaczorowskiej, aby opracowała im choreografię do utworu "Forever" Labrinth. Jak można było się spodziewać - zaprezentowany przez zakochanych układ jednym przypadł do gustu, a innych wzburzył. W obronę Pisarek i Salla wzięła autorka choreografii, Agnieszka Kaczorowska.

Trzeba zmienić myślenie na temat pierwszego tańca, ponieważ wiele osób jest niepotrzebnie przywiązanych do starych stereotypów. Pozwólmy sobie otworzyć głowę na to, żeby to nie wyglądało zawsze tak samo i było do tych samych piosenek - powiedziała w rozmowie z Plotek.pl, co cytuje Jastrzabpost.pl.

Jak wyznała Kaczorowska, "była muzyka, którą państwo młodzi sobie wybrali i do tej muzyki starałam się zrobić coś, co by pasowało i coś, co będzie do zrealizowania w krótkim czasie". Gwiazda "Klanu" zaapelowała również, aby nie oceniać pierwszego tańca pary na podstawie urywków udostępnionych w mediach społecznościowych.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Oni powinni wystąpić w "Tańcu z gwiazdami"! Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Gość (gość)

    Zdecydujcie się na jedno nazwisko pana młodego, bo przeplatanie dwa różne przez cały artykuł

    14.06.2022 20:13

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×