Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 w Stalowej Woli. Boys, Masters i wielu innych artystów. Wielkie szaleństwo z gwiazdami disco polo

To kolejne wyjątkowe wydarzenie z cyklu Wakacyjnej Trasy Dwójki 2022. Tym razem grono uwielbianych artystów zawitało do Stalowej Woli. To właśnie tam rozgrzali widzów dzięki największych hitom disco polo. Boys, Masters, Milano, Andre, Czadoman, Shazza i wielu innych wykonawców pojawiło się na scenie. Zobaczcie relację z tego ekscytującego koncertu!

Multimedia

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 w Stalowej Woli – zobaczcie zdjęcia!

Tym razem na scenie zawitali wykonawcy disco polo. Widzowie mieli okazję usłyszeć największe taneczne przeboje. Podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki 2022, która 24 lipca zawitała do Stalowej Woli, powróciliśmy do największych imprezowych numerów takich jak „Jesteś szalona”, „Wolność”, „Hej, czy Ty wiesz”, „O Tobie, Kochana”, „Ale Ale Aleksandra”, „Żono moja”, "Biały miś" czy "Mydełko Fa". Chociaż dla wielu artystów była to już kolejna wizyta w podkarpackim mieście, to na ten występ przygotowali wiele niespodzianek. W rytmie hitów świętowaliśmy 30. urodziny polskiego disco.

Justyna Steczkowska i Don Vasyl na scenie. Anna Popek dała czadu!Zobacz więcej

"Jesteś szalona" i Marcin Miller w neonowym garniturze to połączenie, które rozpoczęło taneczną imprezę. Tak właśnie widzowie i widownia w Stalowej Woli ruszyli do tańca. Później to zespół "Playboys" zadbał o gorącą atmosferę na scenie. Ale to wciąż nie wszyscy. Słuchacze musieli podnieść się wysoko nad ziemią, kiedy w głośnikach zabrzmiał refren "I skacz, skacz, skacz ,kiedy inni skaczą. I baw się, baw, niech wszyscy się patrzą!" zespołu . Na scenie wystąpili również tacy artyści jak Classic, Piękni i Młodzi, Mejk, Masters, Milano, Andre, Czadoman, formacje Skaner, Solaris. Wielką gwiazdą koncertu była oczywiście Shazza.

Energetyczny koncert dopełnili wspaniali prowadzący. W roli gospodarzy wieczoru wystąpili Izabella Krzan, Norbi i Karolina Pajączkowska. To oni dbali o to, aby emocje na największej domówce z disco polo nie opadały nawet w przerwach. Rozrywkowy wieczór nie udałby się gdyby, nie oszałamiający tancerze, dynamiczne układy, a także cała oprawa wizualna, czyli efekty świetlne i multimedialne scenografie.

Katarzyna Glinka zaczyna nowy etap życia po rozstaniu?Zobacz więcej

Tym razem również nie zabrakło angażujących konkursów interaktywnych. Widzowie mieli możliwość świetnej zabawy i szansy na zdobycie niezwykłych nagród. Nawet sprzed telewizora mogliśmy poczuć niezwykłą energię i podzielić się nią z innymi imprezowiczami. Tak zobaczyliśmy szalone zdjęcia i filmiki z wakacji. Nie można świętować 30. urodzin disco polo bez atrakcyjnych upominków. W puli nagród znalazły się liczne gadżety takie jak koszulki z autografami gwiazd. Wszyscy uczestnicy konkursów na pewno największą chrapkę mieli na główną nagrodę, czyli samochód Fiat 500.

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×