"Wielka ucieczka". Prawda o przeszłości Marcina Millera wyszła na jaw! Muzyk w zaskakującym wyznaniu na temat swojej żony

Marcin Miller od lat jest jednym z najpopularniejszych muzyków disco polo w naszym kraju. Poza swoją twórczością, muzyk słynie również ze stałości w uczuciach - już od 34 lat jest ze swoją żoną Anną. W jednym z najnowszych wywiadów, Marcin Miller postanowił opowiedzieć o nieznanych do tej pory szczegółach jego związku z Anną. Okazuje się, że swego czasu kariera disco polo mogła poważnie zagrozić jego małżeństwu.

Multimedia

Marcin i Anna Millerowie - historia miłości

Marcin i Anna Millerowie poznali się jeszcze w liceum ekonomicznym w Ełku. Choć początkowo Anna miała nie być przekonana do znajomości z przyszłym wówczas liderem "Boys", to z czasem narodziło się między nimi uczucie, które w 1990 roku zaprowadziło ich przed kościelny ołtarz, gdzie powiedzieli sobie sakramentalne "TAK". Para wydała na świat dwóch synów - Alana i Adriana. Małżonkowie mogą pochwalić się imponującym stażem - są razem od 34 lat, w tym 32 jako małżeństwo, co w połączeniu z intensywnym życiem zawodowym i licznymi wyjazdami na koncerty gwiazdora disco polo jest szczególnie imponujące!

Danuta Martyniuk zdradziła sekret swojej niesamowitej metamorfozy! Z czego zrezygnowała?Zobacz więcej

Marcin Miller przez disco polo mógł się rozstać z żoną?

W najnowszym wywiadzie udzielonemu "Faktowi", Marcin Miller postanowił opowiedzieć o tym, jak wyglądały kulisy jego małżeństwa z Anną. Okazuje się, że przyszła żona początkowo w ogóle nie zwracała uwagi na Marcina, który z miejsca się w niej zakochał.

Długo się o nią starałem. Sądziła, że nie będę traktował jej poważnie - wyznał muzyk w rozmowie z "Faktem"

Z czasem jednak Anna odwzajemniła uczucie do o rok starszego Marcina i dwa lata później para wzięła ze sobą ślub i od tamtej pory razem kroczą przez życie. W tej samej rozmowie muzyk postanowił zdradzić, że w jego małżeństwie jednak nie zawsze było kolorowo. Gdy Marcin Miller zaczął robić poważną karierę jako muzyk disco polo, jego żona była coraz mocniej zaabsorbowana tym, że jej mąż coraz bardziej poświęcał się muzyce, aniżeli rodzinie.

Żona powiedziała mi wtedy, że nie chce przeszkadzać mi w karierze i jeśli tego chcę, to może się spakować i wyprowadzić z domu. To dało mi do myślenia – stwierdził Marcin Miller na łamach "Faktu".

Na szczęście parze udało się przezwyciężyć kryzys, dzięki czemu dalej mogą cieszyć się urokami wspólnego życia. Od tamtego czasu Marcin Miller wielokrotnie podkreślał, że to rodzina jest dla niego najważniejsza i że bez niej byłby nikim.

Zobacz galerię

Oto najbardziej znane telewizyjne prezenterki. Codziennie oglądały je miliony widzówZobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×