edward miszczak

"Nic się nie stało". Sylwester Latkowski: "Edward Miszczak mnie nienawidzi". Będzie kontynuacja filmu o pedofilii?

Niedawno swoją premierę miał film dokumentalny Sylwestra Latkowskiego pt. "Nic się nie stało", który narobił sporego zamieszania. Obraz, który według zapowiedzi miał opowiadać o pedofilii wśród celebrytów, tak naprawdę skupił się wokół sprawy "Krystka" i sopockiej Zatoki Sztuki. W rozmowie z "Polska Times" Sylwester Latkowski zdradził tajniki produkcji.

24.05.2020Nic się nie stało

"Big Brother". Czy powrót Wielkiego Brata w dzisiejszych czasach ma sens? Edward Miszczak: "Netflix tego nie zrobi. To jest opowieść o Polakach dzisiaj"

Telewizja TVN postanowiła reaktywować program "Big Brother", ale trudno to show nazwać sukcesem. Nowy "Big Brother" nudzi chyba wszystkich, włącznie z uczestnikami, którzy już na początku rywalizacji postanowili opuścić dom Wielkiego Brata. Czy "Big Brother" w dzisiejszych czasach ma sens? Na to pytanie odpowiedział nam dyrektor programowy TVN, Edward Miszczak!

14.04.2019Big Brother

"39 i pół". Kontynuacja kultowego serialu z Tomaszem Karolakiem jesienią w TVN! Edward Miszczak: "Od lat nie widziałem Karolaka w takiej formie, pobeczałem się trochę na niektórych scenach"

Telewizji TVN kontynuuje politykę reaktywacji swoich największych hitów. Po nowej wersji serialu "Odwróceni" oraz programie "Big Brother" nadszedł czas na wielki powrót kultowego serialu z Tomaszek Karolakiem w roli głównej - "39 i pół"! Co o powrocie produkcji powiedział nam dyrektor programowy TVN, Edward Miszczak? Sprawdźcie!

01.04.201939 i pół

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×