Jessica Ziółek kiedyś i dziś. Niesamowita przemiana byłej partnerki Arkadiusza Milika. Publikujemy jej stare zdjęcia

Jessica Ziółek zaistniała w mediach jako dziewczyna piłkarza Arkadiusza Milika. Aby wyjść z cienia sławnego chłopaka, kilka lat temu zadebiutowała w roli projektantki. Co dziś słychać u pięknej WAGs? W ostatnim czasie media rozpisują się o Jessice Ziółek przede wszystkim w kontekście jej metamorfozy. Zobaczcie, jak dziś wygląda!

Multimedia

Jessica Ziółek i Arkadiusz Milik byli ze sobą prawie 10 lat. Ziółek od początku zapewniała że nie chce być postrzegana przez pryzmat dziewczyny piłkarza. Poza bywaniem na salonach i instagramowym życiem, szukała dla siebie interesującego zajęcia. Idąc śladem Sary Mannei zajęła się projektowaniem ubrań. Ziółek od zera stworzył markę odzieżową Wild Mascot, którą noszą m.in. Magdalena Lamparska i Sylwia Bomba.

Znane pary z dużą różnicą wieku. Rekordzistów dzieliło aż 60 lat!Zobacz więcej

Ziółek i Milik na co dzień mieszkali we Włoszech, dzielili swój czas między Warszawę a Neapol. W 2019 roku poinformowali o swoich zaręczynach, ale niedługo potem zaczęło się między nimi psuć. W 2021 roku w mediach pojawiły się informacje o ich rozstaniu. Dowodem była m.in. zmiana przez Ziółek statusu na Facebooku na "wolny".

Z kim dziś spotyka się 27-letnia projektantka? Jessica Ziółek związała się z 22-letnim bramkarzem Lecha Poznań, Miłoszem Mleczko. Razem spędzili Sylwestra i Nowy Rok w Dubaju.

Niesamowita przemiana byłej partnerki Arkadiusza Milika

Jessica Ziółek zaistniała w mediach jako dziewczyna Arkadiusza Milika. Teraz media rozpisują się o jej metamorfozie. Była partnerka Arkadiusza Milika, będą jeszcze w związku z piłkarzem, zgłosiła się do programu "Sekrety chirurgii". Pod okiem lekarzy z kliniki doktora Szczyta przeszła operację nosa.

Zobaczcie, jak dziś wygląda Jessica Ziółek. Bardzo się zmieniła od swojego debiutu w polskim show-biznesie?

Zobacz galerię

Źródło: TVN24/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Aliss (gość)

    Ładna dziewczyna, tylko po co te rybie usta? To juz jakas epidemia...

    21.01.2022 16:58

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×