"Mam talent" sezon 12. PÓŁFINAŁ 3. Łukasz Chwieduk oraz Basia i Łukasz w finale! [CO SIĘ WYDARZYŁO]

W kolejnym półfinale "Mam talent" zobaczyliśmy zmagania ośmiu uczestników, z których dwoje dostało się do finału! Kto? Duża gratką dla fanów programu był też występ Klaudii Kulawiak, która w pierwszej edycji zdobyła drugie miejsce. Sprawdź, co się wydarzyło!

Multimedia

"Mam talent" - półfinał 3 - co się wydarzyło?

Najpierw na scenie pojawił się zespół The Kroach, dla których Szymon Hołownia wcisnął Złoty Przycisk. Ich „agresywniejsze wydanie” spodobało się jury, a szczególnie Agnieszce Chylinśkiej, która dziękowała Szymonowi za jego decyzję. - Jesteście już dojrzałym zespołem gotowym na sukces - ocenił z kolei Agustin Egurolla.

Wszyscy zwycięzcy talent show TVN. Pamiętacie ich? Kto zrobił największą karierę?Zobacz więcej

Jako drugi zaprezentował się Otto in Spin, który ze swoim kołem cyrkowym wprawił jury i publiczność w zachwyt! Małgorzata Foremniak stwierdziła, że jego występ przypominał piękny sen o lataniu, a Agnieszka Chylińska uznała, że było o wiele lepiej niż na castingu.

Iluzjonista Michael Allen tym razem zaprosił na scenę Małgorzatę Foremniak i jurorka razem z nim ułożyła kostkę Rubika w nieoczywisty sposób. - Nie wiem, jak to zrobiłeś, nie będę tego wiedział i dobrze! - stwierdził Agustin Egurolla.

Julia Zarzecka zaprezentowała się w lirycznym wydaniu i zaśpiewała „Don't let me be misunderstood”. - Jestem wniebowzięta. To było tak dobre, tak dojrzałe - westchnęła Agnieszka Chylińska. - Jesteś artystką przed duże „a” - dodała Małgorzata Foremniak.

Zespół Na Górze wystąpił z kolejną szaloną piosenką. - Jesteście mi wyjątkowo bliscy. Trzymam za Was mocno kciuki - wyznała Agnieszka Chylińska. - Ta szczerość i prawda daje Wam niezwykłą siłę - stwierdził Agustin Egurolla.

Polski raper dostał "złoty przycisk" w norweskiej edycji programu!Zobacz więcej

Duet taneczny Karolina Lenarcik i Karol Mental sprawił, że jury aż zaniemówiło. Specjalista od tańca, Agustin, uznał, że ten występ był o wiele lepszy niż ten na castingu.

Łukasz Chwieduk pokazał swój freestyle football, który zapewnił mu owacje na stojąco od jury. Cała trójka była zachwycona. - To było fenomenalne - posumowała Agnieszka.

Jako ostatni zaprezentowali się akrobaci Basia i Łukasz, którzy również dostali owacje na stojąco. - To profesjonalne show - ocenił Agustin. - Jesteście wirtuozami, mistrzami, jestem dumna, że jesteście w tym programie! - zachwyciła się Małgosia.

Klaudia Kulawik wróciła do talent show TVN po 11 latach. Jak zaprezentowała się we własnym repertuarze?Zobacz więcej

Na koniec wystąpiła Klaudia Kulawik, znana z pierwszej edycji "Mam talent". Okazało się, że wcześniej stawiała na naukę, a teraz komponuje utwory.

"Mam talent" - kto przeszedł do finału?

Głosami widzów do finału przeszedł Łukasz Chwieduk, a jurorzy zdecydowali, że dołączyli do niego Basia i Łukasz.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×