"Ozark". Spin-off serialu jest marzeniem fanów tej historii. Chris Mundy powiedział, czy jego zdaniem można je spełnić

Fani "Ozark" poznali już zakończenie ulubionego serialu. Pojawiają się teraz dyskusje, czy możliwe jest stworzenie kolejnej produkcji związanej z losami rodziny Byrde'ów. Na ten temat wypowiedział się showrunner "Ozark" – Chris Mundy. Czy powstanie spin-off tej historii?

Multimedia

Finał historii Byrde'ów

"Ozark" to jedna z propozycji do znalezienia na Netflixie. Serial przedstawia losy rodziny Byrde'ów, która przenosi się z przedmieść Chicago na wyżynę Ozark. Nie jest to jednak zwykła decyzja o przeprowadzce. O takim działaniu decydują potyczki bohaterów z głową narkotykowego świata. Boss nigdy przecież nie zapomina o długach. Razem z członkami tej familii śledzimy ich próby przetrwania. Widzowie przyglądają się także, jak układają się relacje bliski pod wpływem tak niecodziennych wydarzeń. Pod koniec kwietnia na platformie streamingowej pojawił się finałowy sezon tej historii. Fani liczyli na to, że na końcu Ruth na reszcie będzie szczęśliwa. Scenarzyści mieli jednak inny pomysł na wątek tej postaci.

Czy nie było innej opcji na zakończenie 4. sezonu?Zobacz więcej

Chris Mundy o Spin-offie serialu "Ozark"

Duże zainteresowanie serialem "Ozark" mogłoby być powodem, który wpłynąłby na decyzję o stworzeniu kolejnej produkcji związanej z tą historią. O tym, że fani liczyliby na taki krok, mówi się już od dawna. Takie oczekiwania dla wielu widzów zostały całkowicie przekreślone po obejrzeniu zakończenia 4. sezonu. To Ruth była do tej pory bohaterką, która zdaniem wielbicieli serialu, zasługiwała na rolę główną w oddzielnej produkcji. Po odejściu tej postaci w finale potencjalny scenariusz jej dalszych losów został uniemożliwiony.

Julia Garner wcieliła się w Ruth Langmore i Annę Delvey. Aktorka twierdzi, że kobiety mają więcej wspólnego niż myślimy!Zobacz więcej

Na ten moment nie ma żadnych potwierdzonych informacji na temat kolejnego tytułu związanego ze światem przedstawionym w "Ozark". Niedawno showrunner tego serialu odpowiedział na pytanie związane z potencjalnym spin-offem. Jak podaje serwis "Serialowa", twórca powiedział o tym, jaki ma stosunek do całej produkcji, ale również do pomysłów na związane z nią nowe tytuły. Mundy przyznał, że uwielbia "Ozark", ale nie chciałby na siłę tego ciągnąć.

Jeżeli [spin-off] mógłby się wydarzyć we własnym zakresie, to świetnie, ponieważ jest to świat, który naprawdę kocham. Ale zrobiliśmy cztery – a w sumie jakby pięć – sezonów, 44 odcinki. I chcę, by one były całością, a nie czymś budowanym, by pójść gdzieś dalej. Ale te ostatnie sześć lat mojego życia to było dużo frajdy. Więc tworzenie więcej w tym świecie byłoby niemal na pewno świetną sprawą – słowa Chrisa Mundy przytacza wspomniany wyżej serwis.

Z wypowiedzi showrunnera można wywnioskować, że opcja zrobienia spin-offa nie jest całkowicie skreślona. Stworzenie wątku związanego z "Ozark" wciąż jest możliwe. Być może to nie Ruth powinna znaleźć się w jego centrum, lecz inny bohater? Zawsze opcją jest również prequel.

Myślicie, że spin-off "Ozark" ma szansę poswstać?

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×