Program telewizyjny na wtorek, 24.03.2020. Co obejrzeć 24 marca w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Program tv na wtorek - co dziś w tv? 24 marca w telewizji m.in. wyczekiwany ślub Izy i Marcina w "M jak miłość", kolejny odcinek serialu "Motyw" oraz filmy takie jak: "Wrogowie publiczni", "W obronie własnej" i "Wiek Adaline". Co jeszcze dziś w TV? Sprawdź program telewizyjny na wtorek, 24.03.2020.

Multimedia

Program tv na poniedziałek, 23 marca 2020 r.:

Akcja filmu umieszczona jest na tle nowego, kapitalistycznego pejzażu współczesnej Polski. Kilkunastoletnia Marta zostaje brutalnie pobita i zgwałcona. Sprawcy zbrodni, mimo ewidentnych dowodów winy, pozostają na wolności. Czują się bezkarni. Ojciec dziewczyny, Michał Kord, były rajdowiec, a obecnie kierowca TIR-a, jest wstrząśnięty nieskutecznością działań policji. Wobec ignorancji stróżów prawa, postanawia sam wymierzyć sprawiedliwość.
"Prawo ojca" - Stopklatka TV, godz. 20:00

W Pittsburghu zostaje zastrzelonych pięć przypadkowych osób. Dowody wskazują byłego wojskowego, snajpera Jamesa Barra. Aresztowany twierdzi, że jest niewinny. Prosi o sprowadzenie byłego wojskowego detektywa, Jacka Reachera, który może go oczyścić z zarzutów. Okazuje się, że Jack, który zna historię z przeszłości Barra, wierzy w jego winę. Tymczasem oskarżony zapada w śpiączkę po pobiciu w celi. Reacher trafia na ślad intrygi, w którą jest zamieszany rosyjski bandyta Zec, lecz ktoś próbuje odsunąć Jacka od sprawy.
"Jack Reacher: Jednym strzałem" - Polsat, godz. 20:10

Iza i Marcin biorą ślub w Grabinie. Niestety, podczas wesela w siedlisku zjawia się policja i aresztuje Olka. Bartek wyznaje Uli, że przez jego przeszłość nigdy nie będą bezpieczni. Związek Kisielowej i Żaka przechodzi kolejny kryzys.
"M jak miłość" odcinek 1505. - TVP2, godz. 20:50

Urodzona na początku XX w. Adaline ulega wypadkowi, na skutek którego przestaje się starzeć. To, co wydaje się spełnieniem marzeń o nieśmiertelności, przynosi dramatyczne konsekwencje. Adaline musi ukrywać sekret przed ludźmi, ale także przed władzami, które chcą poddać ją eksperymentom. Nieustannie podróżuje i zmienia tożsamość. Traci kontakt z najbliższymi, którzy się starzeją. Jej samotna, pełna dramatycznych wydarzeń podróż przez życie trwa niemal cały XX w. W końcu Adaline znajduje mężczyznę, dla którego chce wyrzec się nieśmiertelności.
"Wiek Adaline" - TVN7, godz. 21:00

Relacja między młodą Luizą a Czarną robi się coraz bardziej zażyła. Dziewczyny przekraczają kolejną granicę. Szulc sprawdza ochroniarza Wuja, Magillę. Wyciąga od byczka adres hotelu, w którym jego szef spotkał się z Maksem. Szulc namierza nagrania z monitoringu. Okazuje się, że na spotkaniu była również Czarna. Gdańsk 1989. Maks chciał zagrać z zespołem koncert w Meduzie i poprosił Czarną, żeby zagadała w tej sprawie do Wuja. Po koncercie Maks i Czarna dobrze się razem bawią. Może nawet za dobrze. Maks zaczyna coraz bardziej intrygować Czarną. Luiza wychodzi ze szpitala. Pomaga jej w tym matka. Luiza zdobywa się na konfrontację z nią i porusza temat tragedii z przeszłości.
"Motyw" odcinek 4. - TVN, godz. 21:30

Agent wydziału do walki z narkotykami, Phil Broker, uczestniczy w aresztowaniu bossa, Danny'ego Turrie, i w strzelaninie zakończonej śmiercią syna gangstera. Po przejściu na emeryturę Broker przeprowadza się z córką do małej miejscowości w Luizjanie. Drobny incydent w szkole dziewczyny sprawia, że Phil znajduje wroga w uzależnionej siostrze producenta i dilera narkotyków, Gatora. Próbuje załagodzić narastający konflikt, ale Gator widzi możliwość wzbogacenia się. Postanawia wydać byłego agenta żądnemu zemsty Danny'emu.
"W obronie własnej" - TV Puls, godz. 21:55

El Mariachi po tragicznej śmierci swej ukochanej odsunął się od świata i pogrążył w rozpaczy. Niespodziewanie odnajduje go skorumpowany agent CIA, Sands. Sands chce, żeby El Mariachi udaremnił zamach na meksykańskiego prezydenta, przygotowywany przez narkotykowego barona Barillo. Osobą, która ma wykonać plan Barillo, jest złowrogi generał Marquez - zabójca żony El Mariachi. Takiej okazji do wyrównania starych rachunków bohater nie może przepuścić.
"Pewnego razu w Meksyku: Desperado II" - Polsat, godz. 22:55

Stany Zjednoczone, rok 1933. John Dillinger, warunkowo zwolniony z więzienia po 9 latach pozbawienia wolności, uwalnia kilku więźniów z zakładu karnego w Michigan City w Indianie. Po pobycie na farmie zbiegowie, Harry "Pete" Pierpont, Homer van Meter i Ed Shouse, postanawiają przenieść się do Chicago. Tam razem z Dillingerem dokonują serii napadów na banki. Są nieuchwytni, a policja jest bezsilna. Dyrektor biura śledczego ogłasza Johna Dillingera "wrogiem publicznym nr 1". Złapanie bandyty staje się głównym celem agenta FBI Melvina Purvisa.
"Wrogowie publiczni" - TVN7, godz. 23:30

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na wtorek, 24.03.2020 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×