Program tv na piątek - Święto Konstytucji, 3 maja 2019. Sprawdź, co warto obejrzeć! [PROGRAM TELEWIZYJNY, HITY DNIA]

Święto Konstytucji, 3 maja 2019 - co dziś w tv? Program telewizyjny na ten dzień wygląda bardzo interesująco. w Święto Konstytucji w tv nie zabraknie "O mnie się nie martw" i kolejnego odcinka "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". W telewizji także kultowe filmy m.in. "Jak rozpętałem II wojnę światową" i "Blues Brothers". Sprawdź nasz program tv na 3 maja 2019 r.

Multimedia

Program tv na Święto Konstytucji, 3 maja 2019 r.:

Ze względu na awarię silnika Dusty musi porzucić karierę sportową. Nie może w to uwierzyć i próbuje sobie udowodnić, że jeszcze wiele potrafi. Wkrótce ma wypadek i niechcący wywołuje pożar, przez który jego rodzinne miasteczko znajduje się w niebezpieczeństwie. W efekcie tego wydarzenia Dusty dołącza do lotniczej straży pożarnej i zostaje bohaterem.
"Samoloty II" - TVN, godz. 11:00

Transmisja uroczystości państwowych związanych z obchodami 228. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja, z udziałem prezydenta RP Andrzeja Dudy. Na placu Zamkowym w Warszawie zostanie odczytana preambuła konstytucji. Udział w uroczystościach wezmą przedstawiciele władz państwowych oraz oddziały reprezentacyjne Wojska Polskiego.
Święto Konstytucji 3 maja - TVP1, godz. 13:45

Tajni agenci z rządowej instytucji do walki z szumowinami z kosmosu nie wiedzą, co to odpoczynek. Wprawdzie K z wymazaną pamięcią pędzi sielankowy żywot zwykłego obywatela, ale J, który zajął jego miejsce, znowu go potrzebuje. Obrzydliwy, wężowaty stwór w skórze top modelki, uwodzicielskiej Serleeny, lada chwila wejdzie w posiadanie magicznego światła i zniszczy Ziemię. Tylko K wie, gdzie znajduje się cenny artefakt i dlatego J nie zawaha się przed przywróceniem mu pamięci i wprowadzeniem do walki o losy świata.
"Faceci w czerni II" - Polsat, godz. 14:30

Dwaj bracia, muzycy Jake i Elwood Blues, próbują zdobyć pięć tysięcy dolarów na ratowanie sierocińca, gdzie się wychowali. Jeden z mężczyzn wpada na pomysł reaktywowania zespołu The Blues Brothers Band, który się rozpadł, gdy Jake trafił do więzienia. Choć członkowie formacji rozeszli się, braciom udaje się zebrać pełny skład grupy. Mają dać występ w sali dla 5 tys. osób. Muzycy organizują kampanię reklamową, ale przy okazji wskazują licznym wrogom, jak do siebie trafić.
"Blues Brothers" - TVN7, godz. 15:30

Latem 1997 r. umiera księżna Diana. Opłakujący ją poddani domagają się jakiejś reakcji dworu, jednak królowa Elżbieta II chroni się przed naciskiem mediów i społeczeństwa za murami zamku w Balmoral. Królowa jest zaskoczona histerią narodu. Uważa, że pośmiertny kult Lady Di uderza w starą monarchię. Jednak zdaje sobie sprawę, że pałacowe apartamenty, w których czuje się bezpiecznie z domownikami, nie uchronią jej przed zmianami, które przynoszą nowe czasy. Postanawia skonfrontować się z narodem i popracować nad nowym wizerunkiem monarchii.
"Królowa" - Stopklatka TV, godz. 20:00

W tanecznym show Polsatu zostały już tylko cztery pary, bo w filmowym odcinku odpadli: Mariusz Węgłowski i Kasia Vu Manh. Już 3 maja poznamy nazwiska gwiazd, które powalczą o wejście do ścisłego finału. Czy będzie to Tomasz „Gimper” Działowy i Natalia Głębocka, Jakub Kucner i Lenka Klimentova, Joanna Mazur i Jan Kliment, Tamara Gonzalez Perea i Rafał Maserak?
"Taniec z gwiazdami" odcinek 9. - Polsat, godz. 20:05

Wczesnym rankiem na progu mieszkania Sylwii i Pawła staje młoda kobieta w sukni ślubnej. Uruchamia to cały ciąg wypadków i na resztę dnia angażuje oboje mecenasów po dwóch stronach konfliktu niedoszłych małżonków. Ku zdumieniu Sylwii, kandydat na pana młodego porusza w Pawle najgłębsze pokłady ironii, krytycyzmu i złośliwości. Tymczasem Marcin martwi się o Helenkę, która od dawna wycofana i milcząca, odmawia pójścia do szkoły, odmawia też wszelkich wyjaśnień w tej sprawie, pewna, że i tym razem Marcin jej nie zrozumie...
"O mnie się nie martw" odcinek 126. - TVP2, godz. 20:45

Znakomity tancerz i puzonista jazzowy Fabian powraca do Polski u schyłku lat 50. Wraz z grupą miejscowych muzyków amatorów zakłada swingowy big band. Szybko okazuje się, że zespół ma szansę na odniesienie sukcesu. Fabian przyjmuje do grupy intrygującą piękność, Modestę, w której się zakochuje. Kochankowie podbijają scenę jazzową, wiodą pełne przepychu życie, które kontrastuje z nieatrakcyjną polską rzeczywistością. Pewnego dnia Modesta niespodziewanie znika.
"Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy" - TVP1, godz. 21:35

Ohio, rok 1979. Grupa nastolatków rejestruje kamerą katastrofę kolejową. Niebawem wojsko wkracza do ich miasteczka. Powodem interwencji armii jest rosnąca liczba niedających się racjonalnie wytłumaczyć incydentów, tajemniczych zniknięć ludzi i zwierząt. Miejscowy szeryf odkrywa, że niewytłumaczalne zajścia mają związek z katastrofą pociągu.
"Super 8" - TVN, godz. 22:10

Franek trafia do Włoch. Przypadkowa dekonspiracja w obecności włoskiego faszysty zmusza go do przywdziania niemieckiego munduru. Niemcy aresztują go jako dezertera i odsyłają na front wschodni. Franek wyskakuje z samolotu ze spadochronem i ląduje w Polsce. Po wielu perypetiach wreszcie trafia do partyzantów i zdobywa ich zaufanie.
"Jak rozpętałem II wojnę światową" - 22:05

Zobacz galerię

Najlepsze komedie romantyczne według gwiazd

Sprawdź pełny program tv na piątek, 3.05.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • myślałam, że dziś nie będzie TzG, bo święto (gość)

    A jednak będzie. W sumie skoro kiedyś był w Wielkanoc to czemu dziś miałoby nie być. A propos świętowania. Niedawno Stefano Terrazzino obchodził 14 rocznicę przyjazdu do Polski. Jak przyznaje co roku świętuje ten dzień. To bardzo miłe. Szkoda, że nie miał możliwości świętowania tego dnia na planie TzG.

    03.05.2019 15:58

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×