"Ślub od pierwszego wejrzenia 4". Oliwia traktuje Łukasza jak dziecko? Łukasz zabiera głos i ponownie broni żony przed hejterami!

Wielki finał programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 4" nadchodzi wielkimi krokami, więc nic dziwnego, że atmosfera wokół show jest coraz bardziej gorąca! Jednak część widzów wciąż hejtuje Oliwię i jej podejście do Łukasza...

Multimedia

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - sprawdź program TV

Oliwia traktuje Łukasza jak dziecko - możemy przeczytać w komentarzach. Oliwia wejdzie mu na głowę. Co to w ogóle jest, żeby do męża mówić dziadu bądź pantofelku? - grzmią inni. Jednak część widzów kompletnie nie zdaje sobie sprawy, że to, co widzą na ekranie, to jest wyłącznie mały ułamek z życia Łukasza i Oliwii.

Dziwić może oburzenie części Internautów, którzy przez montaż programu byli przekonani, że Oliwia przed kolacją u mamy Łukasza malowała się w nieskończoność, a tak naprawdę make up trwał jedynie 15 minut! Tak samo część widzów zbyt poważnie traktuje gierki słowne oraz ironiczne wypowiedzi, których Łukasza i Oliwia sobie nie szczędzą.

Czas na decyzje! Które pary zdecydowały się rozstać, a kto walczy o małżeństwo?Zobacz więcej

Teraz po raz kolejny w obronie żony stanął Łukasz, który przedstawił swój pogląd na sprawę. Uczestnik programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 4" na swoim Instagramie napisał:

Męskość. Czym właściwie ona jest? Do myślenia daje już sam fakt, że używamy żeńskiego zaimka osobowego mówiąc męskość. Podejrzewam, że ilu ludzi na świecie, tyle będzie różnych znaczeń tego słowa. Ja chciałbym jednak powiedzieć czym dla mnie jest ta przysłowiowa męskość. Nie ukrywam, że chęć podzielenia się tymi przemyśleniami została poczęta przez złośliwe, czasami wręcz obrażające, a na pewno w żaden sposób nie opierające się na konstruktywnej krytyce komentarze. Męskość dla mnie to sprawienie, aby moja kobieta chodziła jak najczęściej uśmiechnięta. Męskość dla mnie to przyniesienie śniadania do łóżka bądź zrobienie obiadu dla niej. Męskość to wysłuchanie jej gdy z wypiekami na twarzy opowiada jaki to nowy krem do twarzy kupiła. Męskość to podarowanie jej kwiatów bez okazji. Męskość to być wtedy kiedy kobieta Cię potrzebuje. W jednym z odcinków zostałem nazwany przez Oliwie "pantofelkiem", a w innych zarzucano jej, że mówi do mnie jak do dziecka. I powiem wam coś. Moja męskość w żaden sposób nie ucierpiała. Gdy ktoś jest pewny swego to nie potrzebuje na siłę niczego udowadniać, bo po prostu to wie i już. Uwielbiam oglądać "męskich" facetów dla, których jej przejawem jest siarczyste klnięcie, traktowanie kobiet jak "szmaty" i udowadnianie ze jest się silniejszym od innych. Prawdziwie męski facet nie musi niczego udowadniać a dowodem jego męskości jest spojrzenie jego kobiety pełne miłości, szacunku i pożądania. I jeśli tak kobieta na mnie patrzy to może do mnie mówić "pantofelku" a ja nigdy bardziej nie będę się czuć męsko. #plaza #morze #myśldnia #przemyslenia #browncoat #pochmurno #męskość

Łukasz po raz kolejny stanął w obronie Oliwii przed niesprawiedliwą oceną Internautów. Czy to oznacza, że małżeństwo przetrwało i para rzeczywiście spodziewa się już potomka? Kibicujecie tej parze?

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Źródło: TVN7/x-news

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Pablo (gość)

    Gosc jest przystojny, bez dwóch zdań, móglby miec setki dziewczyn z takim wyglądem. Do tego jest wrazliwy, potrafi okazywac ciepło kobiecie. troche niewyżyty to fakt, tak jakby nie miał dziewczyn za duzo wcześniej. W zamian ciągle otrzymuje pstryczki w nos, laska ośmiesza go to fakt, on albo tego nie widzi albo udaje że nie widzi bo się zabujał...on jest za dobry dla niej, ona nie potrafi tego docenic, mloda glupiutka siksa. Mialem to ssmo z moją eks. Popieprzylem laskę teraz ona siedzi i płaczepo kątach i żałuje że nie potrafiła docenić tego co miała.

    24.05.2020 07:51
  • betabankomat (gość)

    typowy frajer :D

    23.05.2020 14:48
  • Ja (gość)

    Jestescie super...mlodzi...te negatywne komentarze to albo wstawiaja rozwodnicy albo jakies zakopleksione stare panny. Nie zmieniajcie sie w ogole i badzcie szczesliwi

    21.05.2020 10:58
  • dajana (gość)

    Jestescie SUPER PARA,ma Pan obok siebie super dziewczyne, rowniez w Panu lubie ta rozwagę. Bardzo trzymam kciuki.Badzcie Dzieki.Pozdrawiam.

    20.05.2020 16:01
  • dajana (gość)

    Jestescie SUPER PARA,ma Pan obok siebie super dziewczyne, rowniez w Panu lubie ta rozwagę. Bardzo trzymam kciuki.Badzcie Dzieki.Pozdrawiam.

    20.05.2020 16:00
  • A@@ (gość)

    Później będzie się pytał czy może wypić sobie piwo lub kupić i dawaj kasę i pantoflarzu

    20.05.2020 10:56
  • Marcin (gość)

    Nigdy nie pozwól by strach przed dzialaniem wykluczyl cię z gry Oliwka cię testuje czasem ma dziwne teksty ale to test jak zareagujesz czy jej się postawisz jesli ty jestes cichy i nie odezwiesz się by jej nie urazic to dziewczyna widzi że nie masz swojego zdania może robić z tobą co chcę ,na spokojnie i nie pozwól by baba ci weszła na glowe bo to wcale nie jest męskie .

    19.05.2020 23:54
  • Danka (gość)

    Stary jesteś za spokojny na Oliwie to że ona ci ciśnie robi z ciebie chlopczyka i ty nie powiesz że ma przestać to pokazuje jaki jesteś cichutki tego kobiety nie lubią .Nie mówię Lukaszu o biciu bo szacunek do kobiety to jest priorytet ale normalnie powiedzieć do niej przestań mnie ośmieszać nie traktuj mnie jak chlopczyka na spokojnie miej zdanie swoje kobiety lubią konkretnych facetów ..

    19.05.2020 23:47
  • Ania (gość)

    Mam wrażenia że Łukasz to taki napalenic na sex ...te wszystkie odzywki nawiązujące do jednego ..to o wieży , to o gałce w aucie ( nie podobało mi się to jego zachowanie )Natomiast , myślę że Oliwia mimo swojego czasami mocnego makijażu i swoją prezencją , może być uważana za łatwą dziewczynę , aczkolwiek to tylko pozory , które mylą ..to spokojna dziewczyna , młoda , mało doświadczona seksualnie i takie teksty ją krępują i slusznie ..mnie by też krępowały.Chłopak jest niewyżyty seksualnie ...bez kultury, na ekranach całej Polski takie teksty.Widać że Oliwia bardzo była zła na niego.Co innego prywatnie , a co innego na oczach milionów ludzi.Ale jak to bywa , nie da się ukryc tego jaki jestes naprawdę w życiu (mówie tu ogolnie ) trzebaby bylo się ciągle kontrolowac a tak się nie da.

    19.05.2020 20:01
  • Magda (gość)

    Brawo .Łukasz

    19.05.2020 16:11
  • 6koko (gość)

    Łukasz jesteś wspaniałym przystojnym facetem, super określiłeś co to jest męskość zatkało nie jednego dupka który uważa się że jest męski bo ma siłę ale nie do pomagania tylko do dokuczania słabszym i jest zwykłym bufonem. Życzę Ci wszystkiego dobrego.

    19.05.2020 15:26
  • Edek (gość)

    Chciał bym wyprodukowac slub od pierwszego wlozenia po prostu ona by wystawiła pupę on by zapanował i mamy parę lub nie wtedy dyskusje nad techniką itp rozmiarem oczywiscie psycholog caly czas na miejscu poziom ten sam a dużo ciekawiej i mocniej zgodnie z oczekiwaniami tvn do dzieła

    19.05.2020 11:42
  • Ava (gość)

    Wszystkie pary są b. Fajne, dobrane. Myślę że Adam i Asia też o dziwo, tylko boją się na siebie otworzyć. Życzę Wszystkim Powodzenia.

    19.05.2020 11:18
  • Miki (gość)

    A ja nie przepadam za nią nie da się kogos zmusić by ktoś kogoś lubił lubię proste spokojne dziewczyny jakoś was nie widzę razem takie dzieciaki z was a to co mówiłeś o tej gałce w kształcie ipki udowodniłeś jedno że jesteś mocno napalony jak gimnazjalista troszkę to dziwnie wygląda chłopie ogarnij się trochę i nie patrz tak ciągle na nią ty byś ją zdzarł przy kamerach a potem dziewczyna czuje się nie swojo .

    19.05.2020 11:18
  • Bruetka (gość)

    I tym potwierdziłeś jaki będzie finał skoro ją bronisz .

    19.05.2020 11:11
  • Basia (gość)

    Brawo Panie Łukaszu! Niektórzy ludzie po prostu Państwu zazdroszczą.Jest Pan bardzo inteligentnym czlowiekiem i to cudowne że tak spontanicznie okazujecie sobie uczucia. Życzę Państwu zdrowia i duuużo miłości.Powodzenia❤

    19.05.2020 10:10
  • Oleja (gość)

    Panie Łukaszu liczę że w końcu żona dojrzeje...narazie to Pan jest i głową i szyją w tym związku. Olivia to taka typowa 20 latka której jeszcze pstro w głowie....."pobawimy się w męża i żonę". Jej odzywki do Pana świadczą o niedojrzałości, a niestety wielu może to odebrać jako brak szacunku do Pana osoby. Pewnie przez ten rok żona już dojrzała i jest już po temacie....

    19.05.2020 10:00
  • Gonia (gość)

    Uważam,że wszystkie pary są dobrane tylko troszkę się co niektórzy boją otworzyć na siebie.

    19.05.2020 08:40
  • Mario (gość)

    Panie Łukaszu nie ma co się przejmować ludźmi im zawsze coś przeszkadza zawsze wynajdą sobie ofiarę Od ludzi nie ma co się dobrego spodziewać, zawiść nienawiść .Pan niech żyje z żoną w zgodzie i miłości.

    19.05.2020 08:24
  • Dorota (gość)

    Fajni ludzie , super dobrani.

    19.05.2020 08:19
NowszeStarsze