"SuperSTARcie" 10.10.2014, odcinek 2. Z programu odpadła Kasia Wilk

W drugim odcinku "SuperSTARcia" po raz pierwszy z grona 10 uczestników odpadła jedna osoba. Najmniej głosów widzów otrzymała Kasia Wilk.

Drugi odcinek programu "SuperSTARcie" stał pod znakiem musicalu. W jury, oprócz przewodniczącego Wojciecha Manna, znalazły się dwie osoby, które kochają piosenki musicalowe: aktorka Katarzyna Zielińska i dyrektor Teatru Muzycznego Roma Wojciech Kępczyński.

Jako pierwsza wystąpiła Natasza Urbańska, która w iście bollywoodzkim stylu zaśpiewała utwór "Jai Ho" z filmu "Slumdog Milioner". "Natasza jest znakomitą artystką musicalową. Jestem pod wielkim wrażeniem" - stwierdził Wojciech Kępczyński.

Druga na scenę wyszła Monika Borzym. Zaprezentowała się w utworze "Kolorowy wiatr" - motywie przewodnim filmu "Pocahontas". Dyrektor Teatru Roma po występie był wzruszony, natomiast Kasia Zielińska doceniła prostotę i zaznaczyła, że wszystkie dziewczyny chciałyby być Moniką.

CZYTAJ TAKŻE: KATARZYNA ZIELIŃSKA W JURY "SUPERSTARCIA"! JAKI BĘDZIE NOWY PROGRAM "SUPERSTARCIE"? [WIDEO]

W utworze "I'm singing in the rain" z musicalu "Deszczowa piosenka" zaprezentował się Titus. "Ja cię uwielbiam" - wykrzyczała Katarzyna Zielińska. Wojciech Kępczyński wskazał natomiast, że występ był połączeniem "Deszczowej piosenki" z "Rodziną Adamsów". Wojciech Mann stwierdził, że Titus na scenie przypominał mu Edwarda Nożycorękiego.

Stanisław Karpiel-Bułecka zaśpiewał "Już taki jestem zimny drań" z musicalu "Pieśniarz Warszawy". Wojciech Mann zaznaczył, że Staszek nie ma przyszłości w tym stylu muzycznym, a pod koniec występu "warszawskość uciekła i zajechało halami".

"Move" z musicalu "Dreamgirls" zaprezentowała Kasia Wilk. "Ten występ daje nam poczucie, że musical jest pewnego rodzaju gamą możliwości" - zauważył Wojciech Mann. Wojciech Kępczyński dodał, że Kasia przekonała go, że potrafi opowiedzieć swoją historię i że myśli piosenką, co jest bardzo ważne w musicalu

Hit z musicalu "Koty" - piosenkę "Memory" zaśpiewał Mieczysław Szcześniak. Przewodniczący jury wskazał, że jest częściowo oczarowany. Jurorzy stwierdzili, że występ był wzruszający, mimo że utwór jest typowym utworem dla kobiety.

CZYTAJ TAKŻE: POZNAJ UCZESTNIKÓW NOWEGO SHOW TVP2 "SUPERSTARCIE"! [WIDEO+ZDJĘCIA] NATASZA URBAŃSKA O "SUPERSTARCIU": CIESZĘ SIĘ NA NOWE WYZWANIE [WIDEO]

Adam Sobierajski zaprezentował się w utworze "Roxanne" z obchodzącego 125-lecie musicalu "Moulin Rouge". Wojciech Mann zauważył, że Adam nie odbiegł daleko od swojego stylu operowego. Katarzyna Zielińska wyznała, że zakochała się w występie, mimo że uwielbia ten utwór w wykonaniu Jacka Komana.

Piosenką z musicalu "Hallo Szpicbródka" Reni Jusis zachwyciła jurorów. "Tekst Agnieszki Osieckiej hipnotyzuje" - stwierdził Wojciech Kępczyński. Przewodniczący jury podkreślił do tego, że całość miała światowy poziom.

Rafał Brzozowski wykonał utwór "Gdybym był bogaczem" z musicalu "Skrzypek na dachu". Katarzyna Zielińska była pod wrażeniem i zaznaczyła, że zaśpiewanie tej piosenki było bardzo trudne. "Fajnie. Zrozumiałem, że Rafał chce być bogatym człowiekiem" - wskazał Wojciech Kępczyński.

Jako ostatnia wystąpiła Ramona Rey, która zaprezentowała się w piosence "Gimme Gimme Gimme" z musicalu "Mamma Mia!". Dyrektor Romy zapytał, gdzie była Ramona, gdy przeprowadzano castingi do "Mamma Mia!". "Doskonałe rozpoczęcie weekendu" - stwierdziła Katarzyna Zielińska.

Do głosów, które uczestnicy otrzymali w poprzednim tygodniu, doliczone zostały głosy, zdobywane na bieżąco w drugim odcinku. Po ich podliczeniu ogłoszono, że z programu odpada Kasia Wilk. ====

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×