Sylwester w domu z Kino Polska Muzyka, czyli najlepsza polska muzyka w noc sylwestrową!

Największe hity ostatnich dwunastu miesięcy, polskie przeboje wszech czasów oraz sylwetki najbardziej obiecujących artystów 2021 roku, to tylko niektóre z propozycji Kino Polska Muzyka na noc sylwestrową - 31 grudnia. Tegorocznego Sylwestra można spędzić w domu z najlepszą polską muzyką!

Multimedia

Sylwester z Kino Polska Muzyka

Na Sylwestra kanał Kino Polska Muzyka przygotował specjalną ofertę programową. "40 Największych Hitów Roku 2020" to ranking wszystkiego, co najlepsze w polskiej muzyce w bieżącym roku, utworzony na podstawie głosów widzów. W audycji "100 Polskich Przebojów Wszech Czasów" stacja zaprezentuje największe hity rodzimej sceny z od lat 70. po 2000, również wybrane przez widzów. Z kolei w programie "12 Najbardziej Obiecujących Artystów Roku 2021" kanał przybliży muzyków, którzy zdaniem redakcji zdobędą popularność w najbliższych dwunastu miesiącach.

– Zachęcamy, by tegorocznego Sylwestra spędzić odpowiedzialnie, czyli w domu i w gronie najbliższych, przy najlepszej polskiej muzyce. Na ostatni dzień roku przygotowaliśmy specjalną ofertę programową, która z pewnością zadowoli fanów rodzimej sceny – mówi Marzena Mikłaszewicz, Dyrektorka Programowa Kino Polska Muzyka.

SPĘDŹ SYLWESTRA W DOMU Z NAJLEPSZĄ POLSKĄ MUZYKĄ

12 Najbardziej Obiecujących Artystów Roku 2021
Emisja: 31 grudnia o godz. 13:00

40 Największych Hitów Roku 2020
Emisja: 31 grudnia o godz. 16:00

100 Polskich Przebojów Wszech Czasów
Emisja: 31 grudnia o godz. 19:00

Kino Polska Muzyka - o stacji

Kino Polska Muzyka to jedyna stacja telewizyjna poświęcona w całości ogromnemu dorobkowi polskiej sceny muzycznej. Kanał zabiera w podróż przez dekady polskiej muzyki rozrywkowej i twórczość ulubionych artystów. Prezentuje kultowe przeboje z lat 70., 80., 90., oraz współczesnych. Kino Polska Muzyka to 100 procent muzyki. Kanał jest dostępny w ofertach największych operatorów kablowych i cyfrowych platform satelitarnych oraz u większości lokalnych dostawców. Właścicielem Kino Polska Muzyka jest Kino Polska TV SA.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×