"The Voice of Poland" sezon 8. LIVE 2. Co się wydarzyło? Kto dostał się do półfinału? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Ćwierćfinał rozpoczęty! Gościem specjalnym programu była Sarsa, ale to oczywiście występy muzyczne uczestników wywoływały najwięcej emocji. Zgadzacie się z werdyktami? Sprawdźcie, co się działo w odcinku!

Multimedia

Rywalizacja coraz bardziej się zaostrza, w końcu zawodnicy walczą już o półfinał! Dodatkowo występy na żywo łączą się z ogromnym stresem. Komu udało się najlepiej zaprezentować na scenie? A kto musiał pożegnać się z marzeniami o wygranej?

DRUŻYNA ANDRZEJA PIASECZNEGO

Jako pierwsza na scenie, w piosence "Gołębi puch" Lombardu, zaprezentowała się Martyna Pawłowska. Martyna, obserwuję cię od początku i to jest twój najfajniejszy występ w całym programie - skomentowała występ Maria Sadowska. Fajne jest to, że ty się na naszych oczach rozwijasz - dodał Michał Szpak.

Drugi swój występ zaliczył Artur Wołk-Lewanowicz, śpiewając piosenkę "Noc i dzień", którą oryginalne wykonuje Grzegorz Hyży. Mam z tobą problem. Polubiłem cię, ale tutaj już są takie emocje, że potrzebuję czegoś więcej. Masz talent, ale spróbuj poczuć tę piosenkę - powiedział Tomson. Wydaje mi się, że to nie była dla ciebie piosenka. Andrzej rzucił cię na mega głęboką wodę i ty walczyłeś do końca. Dziękuję - skontrowała Maria Sadowska.

Michał Szczygieł zaprezentował się w utworze "The Lazy Song" Bruno Marsa. Pierwsza część tego numeru była średnio zaśpiewana, ale generalnie nadrabiasz charyzmą - skomentował występ Michał Szpak. *

Na koniec Andrzej Piaseczny zaśpiewał piosenkę "Rock with you" Michaela Jacksona. Widzowie zdecydowali, że do półfinału przechodzi Michał Szczygieł, natomiast Andrzej Piaseczny postanowił, że drugim półfinalistą z jego drużyny będzie Artur Wołk-Lewanowicz.

Wygraj wejściówki na półfinał "The Voice of Poland"Zobacz więcej

DRUŻYNA MICHAŁA SZPAKA

Jako pierwszy na scenie pojawił się Jacek Wolny, wykonujący numer "Dla ciebie" Myslovitz. Jacek, bardzo cię lubię, ale dzisiaj mnie nie przekonałeś. Zabrakło mi tej emocji wewnętrznej - powiedziała Maria Sadowska. Nie jestem aż tak przekonany - dodał Andrzej Piaseczny.

Marta Gałuszewska zmierzyła się z piosenką "Symphony" Clean Bandit. Wyżyny sztuki wokalnej! - zachwycał się Tomson! Marta, to twój najlepszy występ. Byłaś cała w tej piosence od A do Z - dodała Maria Sadowska.

Aga Dębowska szalała w piosence "Cykady na cykadach". Bardzo mocno bałem się tego występu, ale byłaś fantastyczna - powiedział Andrzej Piaseczny. Jesteś klasą samą w sobą - krótko powiedział Tomson.

Michał Szpak na scenie zaśpiewał piosenkę Eltona Johna "Can You Feel The Love Tonight". Widzowie postanowili, że do półfinału przechodzi Marta Gałuszewska, natomiast drugą półfinalistką - decyzją swojego trenera - została Aga Dębowska.

Co śpiewają uczestnicy na próbach? Tego nie zobaczycie w TV! [WIDEO]Zobacz więcej

DRUŻYNA MARII SADOWSKIEJ

Pierwsza zaśpiewała Magdalena Krzemień, która zmierzyła się z "Empire state of my mind". Było genialnie - krótko i na temat powiedział Andrzej Piaseczny. Jestem pod ogromnym wrażeniem tego, jak się rozwinęłaś w tym programie i jaką przeszłaś przemianę - dodał Michał Szpak.

Maja Kapłon zaśpiewała "Miłość miłość" Krzysztofa Zalewskiego. Zapalasz serca, Maja - krótko powiedział Tomson.

Asia Mądry zmierzyła się z "Smooth Operator". Asiu, potrafisz wcielać się w bardzo różne role, ale nie wiem jaka jesteś. Jeszcze cię nie poznałem, nie wiem jaka jesteś na scenie. Ten występ był fantastyczny, ale chcę zobaczyć ciebie - powiedział Michał Szpak.

Maria Sadowska na scenie po raz pierwszy publicznie zaśpiewała numer Whitney Houston "I'm Every Woman". Do półfinału, głosami widzów, przeszła Maja Kapłon, natomiast Maria Sadowska zdecydowała, że w kolejnym odcinku zobaczymy też Magdalenę Krzemień.

Michał Szpak zdradził, co zaśpiewa w 2. odcinku LIVE. To będzie hit! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

DRUŻYNA TOMSONA I BARONA

Sabina Mustaeva zmierzyła się z Arethą Franklin i "Think". Genialnie, genialnie - króciutko skomentował występ Andrzej Piaseczny.

Łukasz Łyczkowski zaśpiewał "Little wing". Jak mu wyszły falsety? Wydaje mi się, że gdy przyszedłeś do programu, to sam nie wiesz jaki posiadasz talent. W każdej piosence, którą śpiewasz, odnajdujesz siebie) - powiedział Michał Szpak.

Jelena Matula postanowiła zmierzyć się z piosenką Jamesa Browna - "It's A Man's Man's Man's World". Występ był tak oszałamiający, że zapłakana Maria Sadowska powiedziała, że to był najlepszy występ Jeleny!

Na zakończenie Baron i Tomson wykonali numer Foo Fighters - "The Pretender". Głosami widzów do kolejnego etapu przeszedł Łukasz Łyczkowski, natomiast chłopaki z Afromental postanowili, że w kolejnym etapie na scenie zaśpiewa Sabina Mustaeva.

Zobacz galerię

Z radością informujemy też, że Telemagazyn.pl został patronem medialnym 8. edycji "The Voice of Poland". Oznacza to, że przez cały okres trwania show znajdziecie u nas mnóstwo ciekawych materiałów - tekstów, filmów i relacji zarówno z odcinków emitowanych w telewizji, jak i zza kulis oraz przygotowań do nagrań. Tego wszystkiego szukajcie TUTAJ

Komentarze

Skomentuj
  • piotr (gość)

    Słaby poziom w obecnej edycji a Piasek ma chyba najsłabszy zespół.

    13.11.2017 10:29
  • as (gość)

    ciekawe czy znowu wygra jakiś cienko piejący chłopaczek masakra pozdrowienia dla babek z pięknymi głosami, które odpadły bo chłopaczkami nie są

    12.11.2017 11:36

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×