"The Voice Senior". Urszula Dudziak szykuje się do ślubu ze sporo młodszym narzeczonym? Jej córka zdradziła szczegóły

Urszula Dudziak od 7 lat jest narzeczoną Bogdana Tłomińskiego. Para od pewnego czasu planowała pobrać się na Zanzibarze, jednak finalnie postanowiła zrezygnować ze ślubu. W najnowszym wywiadzie, córka słynnej wokalistki zdradziła, jak wyglądają obecnie ślubne plany jej mamy.

Multimedia

Urszula Dudziak nieraz stała na ślubnym kobiercu. Jej pierwszym mężem był muzyk Michał Urbaniak, z którym wspólnie przeżyła 18 lat. Owocem ich miłości były dwie córki – Mika i Katarzyna. Kiedy małżeństwo pojechało do Nowego Jorku, między nimi przestało się układać. Co więcej, Urbaniak wdał się w romans. Związek nie przetrwał, a artyści się rozwiedli. Następnie wokalistka związała się z pisarzem Jerzym Kosińskim, który niestety w 1991 roku popełnił samobójstwo. Dwa lata później Urszula Dudziak kolejny raz wyszła za mąż. Tym razem za Benghta Dahllofa - szwedzkiego kapitana. Ta relacja również nie przetrwała próby czasu.

W 2013 roku wokalistka związała się kapitanem żeglugi wielkiej - Bogdanem Tłomińskim - z którym do dziś tworzy szczęśliwy związek. Od 7 lat para jest ze sobą zaręczona, a jeszcze do niedawna planowała się pobrać na Zanzibarze. Zakochani finalnie porzucili swoje ślubne plany.

Andrzej Kuna i Janina Szulc mają się ku sobie? Czułe zdjęcia z wakacji wiele sugerują!Zobacz więcej

Urszula Dudziak szykuje się do ślubu? Jej córka zdradziła szczegóły

W najnowszym wywiadzie, córka Urszuli Dudziak - Mika Urbaniak - postanowiła opowiedzieć o tym, jak obecnie wygląda związek jej mamy z Bogdanem Tłomińskim. Okazuje się, że pomimo wieloletniego stażu, miłość między nimi ciągle kwitnie i nie ma mowy o jakikolwiek kryzysie między nimi.

Miłość mamy i Bogdana kwitnie. Bardzo się cieszę, bo widzę mamę szczęśliwą. Nie widzę na horyzoncie żadnych czarnych chmur dla jej relacji z Bogdanem - wyznała tygodnikowi "Świat & Ludzie".

W tej samej rozmowie okazało się, że Mika Urbaniak lubuje się w przepowiadaniu przyszłości z kart. To m.in. na podstawie karcianych wróżb, córka doradza Urszuli Dudziak w prywatnych sprawach. Przy okazji Mika opowiedziała również o tym, jak obecnie wyglądają ślubne plany jej mamy. Na ten moment wokalistka nie zmieniła zdania, jeśli chodzi o jej zamążpójście.

Mama zdania nie zmieniła, na razie ślubu z Bogdanem nie będzie. Ale w kartach doradzam jej w różnych sytuacjach, na razie dotyczących bardziej stylu życia, zdrowia, diety. A potem, jeśli zechce, doradzę także w kwestii zamążpójścia. Karty doskonale podpowiedzą, kiedy będzie na to najlepszy moment - mówi córka piosenkarki.

Zobacz galerię

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel długo na to czekali. Znany jest termin pierwszej rozprawy rozwodowejZobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×