"Top Chef" odcinek 3. s. 7. Owoce morza i kebab w kuchni! Odpadł Szymon Sławiński! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Za nami 3. odcinek "Top Chefa", w którym kucharze musieli przygotować półmiski owoców morza dla najgorętszej pary polskiego show – biznesu, Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego. Uczestnicy "Top Chefa" zmierzyli się także z jednym z najpopularniejszych dań w Polsce - kebabem. Jak sobie poradzili? Sprawdź, co wydarzyło się w programie!

Multimedia

"Top Chef" - sprawdź program tv

W programie pozostało 10 uczestników. 3. odcinek rozpoczął się od zadania z krewetkami. Miały być one idealnie oczyszczone a stanowisko pracy w nienagannym stanie. Kucharz, który najgorzej wykona to zadanie, miał trafić do dogrywki. Jurorzy zdecydowali, że będzie to Damian Wajda. Oczekiwania wobec kandydatów na zwycięzcę "Top Chef" ciągle rosną.

Cztery konkurencje w jednym odcinku! Tego jeszcze nie było! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Następnie kucharze zostali podzieleni na trzy drużyny, poznali też najgorętszą parę polskiego show – biznesu, Katarzynę Warnke i Piotra Stramowskiego. Oprócz filmu łączy ich pasja do dobrego jedzenia. Drużyny miały przygotować dla nich półmisek owoców morza. – Szukam prostoty. Lubię bardzo kuchnie włoską – zdradziła swoje preferencje aktorka. - Jestem u siebie szefową kuchni – dodała. - Piotrowi zostało tylko otworzyć własną restaurację, bo szefową już ma – stwierdził pół żartem pół serio Robert Sowa. Na przygotowanie dań uczestnicy mieli 45 minut. Presja by zaprezentować się z jak najlepszej strony zaczęła przerastać niektórych kucharzy. Mariola zaczęła tłumaczyć Szymonowi, jak przyrządzić homara.

-Niestety ten sos nie jest dobry - oceniła pracę drużyny żółtych Katarzyna Warnke. Przyszedł czas na ostateczny werdykt. Drużyna czarnych w całości trafiła do kolejnego odcinka, ale jurorzy pochwalili również pracę pozostałych zespołów. Przyszedł czas na konkurencję główną, której tematem przewodnim był... kebab. Uczestnicy musieli się zmierzyć z przyprawami i aromatem kuchni arabskiej. Na wykonanie zadania mieli 50 minut. Pod koniec zadania uczestnicy mogli liczyć na pomoc Roberta Sowy. Krzysztof wyłożył na talerzy cztery z pięciu kebabów.

Wszyscy uczestnicy nowej edycji! Poznaj ich bliżej! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Przyszedł cza na kolejny werdykt. Jurorzy zdecydowali, że do dogrywki z Damianem Wajdą dołączyli Szymon Sławiński i Ewelina Łapińska. Zadaniem ostatniej szansy było przygotowanie lekkiego, domowego posiłku, który będzie komponował się z napojem coca-cola. Na przygotowanie swoich dań mieli 20 minut. Kurczak, ziemniaki, pieczarki, kapusta, dorsz, bób - to część ze składników, które znaleźli w swoich lodówkach.

Zobacz galerię

W 3. odcinku 7. edycji "Top Chef" odpadł Szymon Sławiński!

Komentarze

Skomentuj
  • Kwah (gość)

    Szkoda, że jury nie popijało tych pyszności zniewalającą ilością aspartamu w cudownej coli zero

    26.03.2018 20:41

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×