"Umów się ze mną. Take me out" odcinek 3. Nieśmiały twardziel i chłopaki z "nie tym wzrostem". Kto poszedł na randkę? [WIDEO+ZDJĘCIA]

W trzecim odcinku "Umów się ze mną. Take me out" poznaliśmy mnóstwo intrygujących postaci. Jak tym razem zaprezentowali się telewizyjni randkowicze? Komu udało się umówić na randkę?Sprawdźcie, co wydarzyło się w programie "Umów się ze mną. Take me out"!

Multimedia

"Umów się ze mną. Take me out" - sprawdź program tv

W 3. odcinku "Umów się ze mną. Take me out" poznaliśmy kolejnych singli poszukujących miłości. -Jeżeli byłby bokser, to było by ok - mówiła Maggie. Justyna czekała dziś z kolei na George'a Cooney'a. W programie poznaliśmy też Gwiazdę. -Rozumiem, że ojciec był nieźle wstawiony, jak szedł do urzędu? – zapytał Guma, próbując dociec, czy tak nietypowe oznaczenie uczestniczki na standzie to oznaka wybujałego ego, czy może kryje się za tym coś jeszcze. Ta przyznała, że nie będzie tego komentować.

Samiec alfa i bestia oraz książę z bajki. Kto poszedł na randkę? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Pierwszym singlem był Marcin z Warszawy. Przystojny, miły, sympatyczny, jest – jak sam o sobie powiedział – wobec siebie krytyczny. Brał już udział w programie randkowym, w którym musiał się… rozebrać. -Nie poszłabym z nim do łóżka - przyznała Claudia. Po wizytówce Marcina światła zgasiły kolejne uczestniczki. W grze pozostało jedynie 9 dziewczyn. Marcin po drugiej rundzie pozostał w grze i przy gaszeniu świateł nagiął regulamin, oszczędzając tylko Juleczkę, z którą poszedł na randkę.

Po przerwie zobaczyliśmy randkę Alexandry z chłopakiem z Grochowa - Marcinem. Miejsce Juleczki zajęła piosenkarka z Londynu - Iza. Następnie w studio pojawił się kolejny singiel. -Wyglądacie zjawiskowo, ja jestem Krzysiek - przywitał się. Dziewięć dziewczyn było zainteresowanych randką z Krzyśkiem. Pozostałe stwierdziły, że chłopak jest dla nich za niski. -Są gusta i guściki - stwierdziła Paula. Niestety w trakcie wizytówki Krzysztofa pozostałe dziewięć dziewczyn zgasiło swoje światła.

Kolejnym singlem był Patryk z Krakowa. Aż 25 dziewczyn miało ochotę na randkę z nim. -Patrzę na ciebie, ale nie widzę naszych wspólnych dzieci - stwierdziła Olga. Po filmowej wizytówce w grze pozostały cztery dziewczyny. Po kolejnym filmie i one wyeliminowały Patryka. -Chyba trzeba iść na miasto - skwitował chłopak. Następnie zobaczyliśmy randkę Sary i Norberta z ubiegłego tygodnia.

Marcin - singiel, który chce być superbohaterem! Poznajcie go! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Następnie poznaliśmy Łukasza z Kłodzka. Sześć dziewczyn chciało pójść z nim na randkę. -Obawiam się, że Łukasz prowadzi mniej aktywny tryb życia ode mnie - skomentowała Marta. Jego film również nie spodobał się dziewczynom. Dziewczyny zapaliły czerwone lampki.

Zobacz galerię

WRÓĆ DO PROGRAMU TV

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×