"Thor: miłość i grom". Kiedy premiera online? Oto, co już wiadomo. Nowy film Marvela wkrótce na Disney+?

Kinowa premiera filmu „Thor: miłość i grom” to 8 lipca. Wielu widzów woli jednak poczekać, aż produkcja pojawi się na platformie streamingowej Disney+. Choć oficjalnie data nie została podana, to pojawiło się na ten temat wiele teorii.

Multimedia

Kiedy premiera "Thor: miłość i grom" online na Disney+?

Zgodnie z zapowiedzią, film „Thor: miłość i grom” najpierw ma trafić do kin, a następnie pojawić się na platformie streamingowej Disney+. Data kinowej premiery jest zaplanowana na 8 lipca, ale twórcy nie poinformowali, kiedy film będzie można obejrzeć online. Mimo to, wiele portali snuje teorie na temat przypuszczalnej daty premiery na Disney+. Portal naekranie.pl zauważa, że głównym czynnikiem, który jest brany pod uwagę jest czas, jaki minął od kinowej premiery do premiery online przy wcześniejszych produkcjach. Jak słusznie zauważano w przypadku filmu „Doktor Strange” czas ten wyniósł 47 dni. Wydaje się więc, że bardzo realne jest, aby stało się tak również w tym przypadku.

Gdyby jednak wziąć pod uwagę inne premiery, jak „Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścien” czy „Eternals” okres oczekiwania wynosił około 70 dni. Trzeba jednak pamiętać, że filmy miały swoją premierą w czasie pandemii, dlatego czas ten mógł być nieco dłuższy. Idąc tym tropem, premiera „Thor: miłość i grom” może mieć miejsce w połowie sierpnia lub września. Mało prawdopodobne wydaje się, aby film pojawił się na Disney+ później. Dwie najbardziej prawdopodobne daty premiery to 47 i 70 dni od premiery kinowej, a więc 19 sierpnia lub 16 września.

"Thor: Miłość i grom". Przejmujący dramat czy angażująca komedia romantyczna? Taika Waititi pokazał, jak się robi kino! Najlepszy film Marvela od lat?Zobacz więcej

"Thor: miłość i grom" – obsada

W filmie „Thor: miłość i grom” będzie można zobaczyć hollywoodzkie gwiazdy. W obsadzie znaleźli się Chris Hemsworth, Natalie Portman, Christian Bale, Tessa Thompson, Taika Waititi, Russell Crowe, Jaimie Alexander, Chris Pratt, Dave Bautista, Karen Gillan, Pom Klementieff i Sean Gunn.

"Doktor Strange w multiwersum obłędu". Benedict Cumberbatch w akcji i horror w marvelowskim wydaniu. Jak wyszło?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×