Z kim spotykała się Doda? Wszyscy partnerzy Doroty Rabczewskiej. Radosław Majdan, Nergal, Błażej Szychowski, Emil Hajdar, Emil Stępień, Max Hodges, Dariusz Pachut [ZDJĘCIA]

Doroty „Dody” Rabczewskiej nikomu nie trzeba w Polsce przedstawiać. Nieformalna „królowa pop” w Polsce od dwóch dekad nie schodzi ze sceny, a także z pierwszych stron kolorowej prasy. W dużej mierze to zasługa jej burzliwego życia uczuciowego - jej związki, chcąc nie chcąc, były bardzo medialne. Jej serce złamano więcej, niż jeden raz! Z kim spotykała się Doda? Przedstawiamy wszystkich partnerów wokalistki.

Multimedia

Z kim spotykała się Doda? Wszyscy partnerzy Doroty Rabczewskiej

Radosław Majdan, Nergal, Błażej Szychowski, Emil Haidar, Emil Stępień, Max Hodges, Dariusz Pachut - łączy ich jedna kobieta, Dorota „Doda” Rabczewska. Wszyscy byli na pewnym etapie mieli status jej partnera, a z niektórymi nawet łączyły ją więzy małżeńskie.

Doda w końcu pokazała ukochanego! To były partner Doroty GardiasZobacz więcej

Dorota Doda Rabczewska - partnerzy

Doda jest częścią polskiego show-biznesu już od 20 lat. Przez dwie dekady artystycznej działalności zdążyła wydać szereg albumów, a ostatni, „Aquaria”, pokrył się złotem jeszcze przed oficjalną premierą. Zdążyła również poznać gorzki smak miłości - w trakcie kariery zdążyła dwukrotnie wyjść za mąż i dwukrotnie się rozwieść. Nie obyło się też bez skandali, które wybuchały przy okazji rozstań z niektórymi z partnerów.

Swoje życie miłosne postanowiła wziąć pod lupę sama zainteresowana, co dało polskiej telewizji program pt. „Doda. 12 kroków do miłości”. Spotykała się tam z 12 kandydatami na partnera, jednak finalnie nic z tego nie wyszło. My z kolei postanowiliśmy przyjrzeć się poprzednim partnerom Dody, z którymi tworzyła w pewnym momencie związek, a nawet i małżeństwo. Radosław Majdan, Nergal, Błażej Szychowski, Emil Hajdar, Emil Stępień, Max Hodges - nie pominęliśmy nikogo.

Z nimi spotykała się Doda. Zobacz zdjęcia!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×