sanatorium miłości 5

„Sanatorium miłości 5”. Tak mieszka Dariusz Kosiec! Widoki z Lillestrøm zapierają dech w piersiach! Kuracjusz pokazał nam, jak urządził się w Norwegii. Publikujemy zdjęcia

Dariusz ze Szczecina, który na co dzień mieszka w norweskim Lillestrøm jest jednym z uczestników 5. edycji „Sanatorium miłości”. W pewnym momencie swojego życia, kuracjusz postanowił wyemigrować zarobkowo do Norwegii. Tylko nam zgodził się pokazać, jak wygląda jego mieszkanie na obczyźnie. Trzeba przyznać, że Dariusz mieszka w przepięknym miejscu, a widok z jego okna zapiera dech w piersiach!

28.03.2023Sanatorium miłości

„Sanatorium miłości”. Co za spotkanie! Joanna Dyrkacz odwiedziła Mariolę Baruk w New Jersey! Okazuje się, że kuracjuszki mają ze sobą wiele wspólnego

Nie jest tajemnicą, że uczestnicy różnych edycji „Sanatorium miłości” chętnie zawierają między sobą przyjaźnie. Ostatnio doszło do nieoczekiwanego spotkania Joanny Dyrkacz z 5. edycji programu oraz Marioli Baruk, która szukała miłości w 4. edycji show. Dlaczego kuracjuszki postanowiły się ze sobą spotkać?

28.03.2023Sanatorium miłości

Tak mieszka Iwona Żarnowiecka. Królowa Turnusu 5. edycji „Sanatorium miłości” pokazała nam swoje mieszkanie! Kuracjuszka chce je sprzedać i wyjechać z Polski

W 5. sezonie „Sanatorium miłości” widzowie wielu seniorów, w tym energiczną Iwoną Żarnowiecką. Kuracjuszka, która została Królową Turnusu „Sanatorium miłości 5”, zgodziła się pokazać nam swoje mieszkanie. Jej warszawski apartament jest wystawiony na sprzedaż. Iwona z „Sanatorium miłości” planuje wyprowadzkę z Polski.

23.03.2023Sanatorium miłości

„Sanatorium miłości”. Iwona Żarnowiecka na archiwalnych zdjęciach. Tak Królowa Turnusu wyglądała w młodości

Iwona Żarnowiecka zdobyła tytuł Królowej Turnusu 5. edycji „Sanatorium miłości”. Sympatyczna kuracjuszka pokazała nam swoje zdjęcia z młodości. Już wtedy zachwycała urodą i wdziękiem - i to się nie zmieniło! W prywatnym archiwum gwiazdy TVP aż roi się od pięknych ujęć. Zobaczcie, jak Iwona z „Sanatorium miłości” wyglądała w młodości.

21.03.2023Sanatorium miłości

„Sanatorium miłości”. Joanna Dyrkacz robi niezwykłe rzeczy! Spójrzcie tylko na te zdjęcia. Z Anitą Nowicką łączy ją wyjątkowa więź

Joanna Dyrkacz jest dla wielu kobiet wzorem do naśladowania. Gwiazda programu „Sanatorium miłości” czerpie z życia garściami, a pozytywną energią i wiedzą chce dzielić się z innymi. Asia z „Sanatorium miłości 5” organizuje niezwykłe spotkania dla kobiet. Uczestniczką jednego z nich była Anita Nowicka. Okazuje się, że panie łączy wyjątkowa więź.

21.03.2023Sanatorium miłości

„Sanatorium miłości 5”. Iwona Żarnowiecka jest rozchwytywana przez młodszych mężczyzn! Zaskakujące wyznanie Królowej Turnusu. Szybko znajdzie nową miłość?

Iwona Żarnowiecka, czyli niezapomniana Królowa Turnusu 5. edycji „Sanatorium miłości” udzieliła ostatnio wywiadu, w którym zaskoczyła wyznaniem na temat swojej popularności. Okazuje się, że seniorka cieszy się teraz powodzeniem wśród sporo młodszych mężczyzn! Czyżby znalezienie nowej miłości było tylko kwestią czasu?

20.03.2023Sanatorium miłości

„Sanatorium miłości 5”. Niezwykła sesja kuracjuszy wymagała od nich przełamania bariery wstydu i kompleksów. Efekty zaskoczyły nawet ich samych!

W ostatnim odcinku „Sanatorium miłości 5” widzowie nie tylko towarzyszyli kuracjuszom na balu, ale również podczas wyjątkowej sesji zdjęciowej. Zanim bowiem seniorzy mogli wskoczyć w szałowe kreacje, musieli... wyskoczyć z ubrań! Przełamanie bariery strachu i wstydu zaowocowało pięknymi kadrami, które dowodzą, że piękno nie ma wieku. W galerii publikujemy efekty tej niezwykłej sesji zdjęciowej!

18.03.2023Sanatorium miłości

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×