"Królowe życia". Conan Kaźmierski otworzył swój pierwszy biznes! Dagmara Kaźmierska nie kryje dumy! Zobaczcie zdjęcia z otwarcia!

Syn Dagmary Kaźmierskiej, Conan, właśnie otworzył swój pierwszy biznes! Dumna mama towarzyszyła mu na otwarciu. Czym będzie zajmował się syn "Królowej życia"? Jak wyglądało otwarcie? Zobaczcie zdjęcia!

Multimedia

Conan Kaźmierski otworzył swój pierwszy biznes!

O Conanie Kaźmierskim, ambitnym studencie medycyny, który nie raz i nie dwa zaskoczył własną rodzicielkę, świat usłyszał przy okazji hitu TTV "Królowe życia" . Jego mamą jest oczywiście Dagmara Kaźmierska, niekwestionowana gwiazda telewizyjnej serii, kobieta luksusowa i przedsiębiorcza. Wszystko czego się dotknie, zamienia w złoto.

Dagmara Kaźmierska nie próżnuje! "Królowa" ma już nowy projekt!Zobacz więcej

Niedawno "Królowa życia" rozkręciła, z powodzeniem, kolejny biznes w ukochanym Egipcie, gdzie można wybrać się w rejs Nilem, należącą do niej łodzią. "Synuś", jak mówi o Conanie, żyłkę do interesów wyssał z mlekiem matki. Właśnie otworzył we Wrocławiu swój pierwszy biznes! Lodziarnię serwującą lody rzemieślnicze pod znanym w całej Polsce szyldem - Beza Krówka.

W promocję, w social mediach, włączyli się oczywiście znajomi i przyjaciele Conana, ale także dumna mama, która zaprosiła swoich followersów na degustację. - Dużo kosztowało mnie zrobienie czegoś samemu, czegoś z niczego i nie mówię o dobrach materialnych, choć to też - napisał z uśmiechem na swoim Instagramie przedsiębiorczy Conan. - Niebo w gębie! - przyznała dumna mama. Trzeba przyznać, że pogoda jest wprost idealna na inaugurację lodowej przyjemności. To dobra wróżba na całe lato!

Zdjęcia z otwarcia pierwszego biznesu Conana możecie zobaczyć w naszej galerii!

Zobacz galerię

Autor: AKPA

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×