"Big Brother". Klaudiusz Sevković był znany przez wszystkich Polaków! Gotował, śpiewał i grał w piłkę z Witoldem Pasztem. Czym zajmuje się dzisiaj?

4 marca 2001 roku na antenie telewizji TVN wystartował kultowy i przełomowy program "Big Brother", który zmienił oblicze polskiej telewizji. Po "Big Brotherze" w mediach już nigdy nic nie było takie samo! Jedną z gwiazd 1. edycji show był Klaudiusz Sevković, który potem zawładnął polskim showbiznesem! Znali go wszyscy Polacy! Gotował, śpiewał i grał w piłkę z Witoldem Pasztem! Czym zajmuje się dzisiaj i jak wygląda?

Multimedia

Klaudiusz z "Big Brothera" był kochany przez Polaków! Jak wygląda dzisiaj?

Pierwsza edycja polskiego "Big Brothera" jest już kultowa. Ogromna w tym zasługa zróżnicowanych i charyzmatycznych uczestników, którzy pobytowi w Domu Wielkiego Brata nadali koloryt. Zapewne wszyscy pamiętają ponętną Monikę, wiecznie śmiejącą się Manuelę, twardego "Gulczasa" czy Klaudiusza, który wręcz brylował w show!

Od startu 1. edycji "Big Brothera" minęło ponad 20 lat, więc to doskonała okazja, aby sprawdzić, co obecnie dzieje się u Klaudiusza Sevkovića i zobaczyć, jak przez lata zmienił się gwiazdor programu "Big Brother"!

Zobaczcie jak się zmieniała serialowa Alutka! Joanna Trzepiecińska zachwyca urodąZobacz więcej

Klaudiusz Sevković urodził się 26 września 1970 roku w Świętochłowicach i początkowo był kucharzem. Po programie "Big Brother", wraz z innymi uczestnikami show, zagrał w filmie Jerzego Gruzy pt. "Gulczas, a jak myślisz...", a następnie doczekał się własnego programu kulinarnego na antenie TVN pt. "Wielka niespodzianka Klaudiusza". W późniejszych latach został twarzą Telezakupów Mango, w 2004 roku wziął udział w programie "Bar 4 – Złoto dla Zuchwałych". W telewizji Silesia prowadził program "Klaudiusz & Cooking".

Ponadto Klaudiusz wydał płytę pt. "Optymista", na której pojawił się Norbi oraz jest autorem dwóch książek: "Sękocin od kuchni" (2001) i "Smak sukcesu" (2006). Później Klaudiusz był menedżerem polskiej reprezentacji kobiet w piłce ręcznej, a obecnie pasjonuje się golfem. Na polu golfowym można spotkać go w otoczeniu wielu gwiazd i celebrytów! Zobaczcie, jak teraz Klaudiusz cieszy się życiem!

Zobaczcie, jak zmieniał się Klaudiusz Sevković!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • :/ (gość)

  Czemu huja nie znam, kojeny jakiś kurwa stary grzyb z demobilu.

  01.03.2022 20:15
 • rad (gość)

  ha ha 😄

  24.03.2020 04:21
 • Mychu (gość)

  Ja pierdziele... on już wydał książkę w 20016 roku. 😉. To wtedy będą jeszcze książki?

  23.03.2020 20:59

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×