"Gwiazdy tańczą na lodzie". Kilka lat temu jej biust znała cała Polska! Jak dzisiaj wygląda i co robi Ewa Sonnet?

Był rok 2005, gdy cała Polska podśpiewywała sobie pod nosem słowa "I R&B Tak... Tak... I R&B! Graj... Graj... Słuchać nie przestanę, to jest I R&B Musze tańczyć aż do rana" pochodzące z piosenki "...I R&B" Ewy Sonnet. Sprawdźcie, jak dzisiaj wygląda i co robi dawna celebrytka!

Multimedia

EWA SONNET - CO SIĘ DZISIAJ DZIEJE Z DAWNĄ CELEBRYTKĄ?

Ewa Sonnet naprawdę nazywa się Beata Kornelia Dąbrowska i urodziła się 8 marca 1985 roku w Rybniku. Sonnet karierę rozpoczęła w 2013 roku, gdy zaczęła pracować jako modelka erotyczna. Także wtedy zaczęły się pojawiać jej pierwsze nagie sesje zdjęciowe w magazynach dla mężczyzn.

W 2005 roku dostrzegł ją Robert Janson, który skomponował hit "...I R&B". Chociaż piosenka zdobyła popularność, to wydany w 2006 roku album pt. "Nielegalna" przeszedł bez żadnego echa.

Skandal w rosyjskiej wersji programu! Para zatańczyła układ inspirowany holokaustem! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

To jednak nie przeszkodziło Ewie Sonnet kontynuować medialnej kariery i już w 2007 roku pojawiła się w 1. sezonie show TVP pt. "Gwiazdy tańczą na lodzie", gdzie zajęła 10 miejsce. Następnie celebrytka próbowała kontynuować karierę muzyczną, ale bez powodzenia.

Jedną z cech charakterystycznych Ewy Sonnet był bardzo duży biust, który piękna modelka do dzisiaj chętnie eksponuje. Zobaczcie galerię zdjęć i sprawdźcie, jak na przestrzeni lat zmieniła się Ewa Sonnet!

Źródło: Agencja TVN/TVN

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Misio (gość)

    Bardzo znana w branży filmowej, najbardziej znany jej film jest z gumowym "Jasiem"

    08.07.2020 19:09

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×