Harlan Coben na wyłączność Netflixa! Platforma zekranizuje kolejne powieści pisarza! [ZDJĘCIA]

Amerykański pisarz - Harlan Coben podpisał z Netflixem umowę na wyłączność. Platforma po "Safe i "Jedynej szansie" zekranizuje kolejne powieści pisarza. Co wiadomo o kontrakcie Harlana Cobena z Netflixem?

Multimedia

Harlan Coben to niezwykle popularny i uznany na całym świecie twórca powieści, który sprzedał na świecie 75 milionów książek. Pisarz podpisał z Netflixem umowę na wyłączność, dzięki czemu platforma po "Safe" i "Jedynej szansie" zekranizuje jego kolejne dzieła. Według informacji zachodnich mediów umowa dotyczy 14 książek Harlana Cobena. Pisarz ma być rownież zaangażowany w ich produkcję. Warto dodać, że najnowsza powieść zatytułowana "Run Away", która trafi do księgarń 19 marca 2019 też jest częścią umowy Cobena z Netflixem.

Serwis ogłasza nowości i szczegóły nadchodzących seriali! [ZWIASTUNY, DATY PREMIER, ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Przypominamy, że Netflix podpisał wcześniej umowę o współpracy na wyłączność z Baranem Bo Odarem i Jantje Friese, czyli twórcami serialu "Dark", Alexem Piną - twórcą "Domu z papieru", oraz wieloletni kontrakt z Jasonem Batemanem.

Zobacz galerię

O serialu "Safe":

Tom samotnie wychowuje dwie córki na pięknym strzeżonym osiedlu, w otoczeniu przyjaciół. Nawiązuje również znajomość, która może przerodzić się w coś poważniejszego. Jednak kiedy jego starsza córka znika w tajemniczych okolicznościach, Tom odkrywa, że tak naprawdę niewiele wie o najbliższych mu osobach, które skrywają mroczne sekrety — podobnie zresztą jak miejsce, w którym mieszka. Partnerzy, dzieci, kochankowie, rodzice, przyjaciele — czy ktokolwiek z nas może powiedzieć, że w pełni zna osoby, które kocha? A na ile inni znają Toma? Gdy go poznajemy, ten chirurg dziecięcy i samotny ojciec jest nadal pogrążony w żałobie po śmierci swojej ukochanej żony, Rachel. Trudno mu sprostać wyzwaniom, jakie stawia przed nim wychowanie dwóch nastoletnich córek, w sytuacji gdy sam nie otrząsnął się jeszcze po osobistej tragedii. Stopniowo odkrywamy, że Tom odczuwa wyrzuty sumienia w związku z wydarzeniami, do jakich doszło w noc śmierci Rachel. Tajemnica z tym związana ostatecznie wyjdzie na jaw.

Poznamy prawdę o tym, jak zginęła Rachel. Dowiemy się też, dlaczego Tom czuje się winny. Okaże się też, że córka Toma i Rachel, Jenny, skrywa pewien sekret związany z tamtą nocą. Ten sekret odsłania mroczne tajemnice, które mogą doprowadzić do rozłamu w wielu rodzinach, a nawet w całej społeczności. Jednak winy będą mogły zostać odkupione.

O serialu "Jedyna szansa":

Desperacko poszukująca swojej malutkiej córeczki lekarka wkracza do świata bezwzględnych przestępców, podejrzliwych policjantów i mrocznych sekretów. Akcja thrillera rozpoczyna się od dramatycznych wydarzeń w domu Alice Lambert. Kobieta zostaje postrzelona, a kiedy po tygodniu budzi się ze śpiączki, okazuje się, że zabito jej męża i porwano córeczkę. Na dodatek jest jedną z głównych podejrzanych. Alice nie poddaje się i na własną rękę próbuje odszukać zabójców i porywaczy.

Komentarze

Skomentuj
  • Jedyna szansa (gość)

    Dziwna ekranizacja - w książce chirurg zostaje postrzelony, a jego żona ginie, w filmie ginie mąż, a lekarka zostaje postrzelona.

    29.08.2018 12:11

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×