"Lato, Muzyka, Zabawa. Wakacyjna Trasa Dwójki" w nowej formule. Gdzie i kiedy rozpocznie się samochodowa trasa koncertowa TVP?

TVP nie rezygnuje w tym roku z "Wakacyjnej Trasy Dwójki". Przez pandemię koronawirusa formuła trasy koncertowej musiała jednak zostać zmieniona. Gdzie i kiedy zaplanowano pierwszy koncert w ramach tegorocznej "Wakacyjnej Trasy Dwójki"? Znamy szczegóły!

Multimedia

"Lato, Muzyka, Zabawa. Wakacyjna Trasa Dwójki" odcinek 1. w Nowym Targu, w niedzielę, 28 czerwca, o godz. 20:40 w TVP2

W niedzielę 28 czerwca w Nowym Targu startuje „Wakacyjna Trasa Dwójki”. W tym roku impreza przyjęła wyjątkową formułę – koncerty będą odbywać się dla widowni w zaparkowanych pod sceną samochodach. „Lato, Muzyka, Zabawa. Wakacyjna Trasa Dwójki” od 28 czerwca w każdą niedzielę wakacji, o godz. 20:40 w TVP2.

Syn Zenka Martyniuka marzy o karierze... rapera! Mamy próbkę jego wokalnych możliwościZobacz więcej

Najnowocześniejsza estrada plenerowa w kraju, największe gwiazdy polskiej muzyki, słynni zagraniczni wykonawcy i młodzi, utalentowani artyści – to wszystko czeka widzów w ramach 9 koncertów niesamowitego lata z Dwójką. Na początek, 28 czerwca, w koncercie na scenie usytuowanej na lotnisku w Nowym Targu wystąpią największe gwiazdy: Zenek Martyniuk, Weekend, Cleo, Piękni i Młodzi, Daj To Głośniej oraz Ronnie Ferrari. Koncert poprowadzą Aleksander Sikora i Małgorzata Tomaszewska.

Widzowie w samochodach pod sceną wezmą udział w koncercie, dostrajając odbiorniki radiowe do koncertowej częstotliwości, a aplauz dla artystów będą wyrażać nie tylko oklaskami, ale też migając światłami i trąbiąc ze swoich aut.

Podczas całej, składającej się z 9 koncertów, trasy zagrają m.in.: Sylwia Grzeszczak, Weekend, Anna Wyszkoni, Bayer Full, Helena Vondráčková, Milano, Piękni i Młodzi, Cleo, Daj To Głośniej, Ronnie Ferrari, Thomas Anders & Modern Talking Band, Zenek Martyniuk, Maryla Rodowicz, Defis, Łzy, Blue Cafe, After Party, Roksana Węgiel, Jorrgus, Aleksiej Jarowienko, Stachursky i wielu innych wykonawców. Kolejne koncerty odbędą się m.in. w Olsztynie, Gdyni i Rzeszowie.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Dzban z remizy (gość)

  Cleo gra byle gdzie teraz, nawet "gwiazdy" 🤪 discopolo bardziej się pusza niż ona...

  23.06.2020 02:06
 • kacper (gość)

  a czy bedzie golec uorkiestra?

  15.06.2020 21:32
 • Anna (gość)

  Ze względu na koronawirusa mogliby sobie odpuścić te koncerty. Nic by się nie stało gdyby tego nie było.

  11.06.2020 16:54
 • Asia (gość)

  Ciekawe kto to wymyślił, na taki pomysł mógł wpaść chyba tylko jeden człowiek.

  11.06.2020 16:41
 • gość (gość)

  dobry pomysł z autami pod sceną bezpiecznie przed KORONAWIRUSEM który jest na całym świecie Brawa dla organizatorów !!!

  11.06.2020 12:49

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×