Marta Wiśniewska kiedyś i dziś. O jej małżeństwie z Michałem Wiśniewskim i kompromitacji w Sopocie mówiła kiedyś cała Polska. Czym obecnie zajmuje się Mandaryna?

Marta Wiśniewska, druga żona Michała Wiśniewskiego była kiedyś wielką gwiazdą. Jej losy i karierę śledziła cała Polska, ale "mandarynkowy sen" został brutalnie przerwany podczas festiwalu w Sopocie w 2005 roku. Jak teraz wygląda i czym obecnie zajmuje się Mandaryna? Sprawdź!

Multimedia

Marta Wiśniewska 12 marca obchodzi urodziny. Jak zmieniła się Mandaryna?

Marta Wiśniewska urodziła się 12 marca 1978 r. w Łodzi. Karierę estradową zaczynała jako tancerka i choreografka zespołu "Ich Troje". Wiśniewscy na początku XXI wieku byli na ustach wszystkich. Mieli miłość, sławę i pieniądze. Doczekali się dwójki wspaniałych dzieci, Xaviera oraz Fabienne. Ich ślub, który zorganizowano w lodowej kaplicy w Kirunie na biegunie północnym, był transmitowany w 2003 roku na antenie TVN w reality show "Jestem jaki jestem".

Michał Wiśniewski opowiedział o kulisach show. Zarobił na nim fortunę, ale willa nie należała do niego!Zobacz więcej

W 2004 roku zachęcona sławą Mandaryna — już jako żona Michała Wiśniewskiego — zaczęła śpiewać i skupiła się na solowej karierze. Jej kolejne single podbiały listy przebojów aż do momentu występu z "Ev’ry Night" na Sopot Festival w 2005 roku, który brutalnie obnażył jej wokalny "talent" przed całą Polską. Nieudany wykon pogrzebał co prawda karierę Mandaryny, ale ikoniczny tekst "Znacie Ev’ry Night? HABA!!!" do dziś pamięta chyba każdy.

Niestety, małżeństwo Wiśniewskich nie przetrwało próby czasu. Ich rozwód w 2006 roku wywołał dużo zamieszania w mediach.

Tak to w życiu bywa. Sami to rozłożyliśmy, bo jak już wszystko w życiu masz to potem trzeba to stracić, żeby to docenić. Człowiek do miękkiego fotela przyzwyczaja się szybko i myśli, że tak będzie zawsze. Człowiek popełnia trochę błędów, złych ludzi spotyka na swojej drodze... Wyszło jak wyszło — wyznała w programie Kuby Wojewódzkiego Mandaryna.

Kim są z wykształcenia polskie gwiazdy? Nie uwierzycie, jakie studia skończyły!Zobacz więcej

Marta Wiśniewska — czym obecnie się zajmuje?

Po latach bycia na świeczniku Marta Wiśniewska zaczęła cenić w życiu prywatność. Skupiła się na prowadzeniu własnej szkoły tańca i wychowywaniu dzieci. W show-biznesie jej mało, chętnie bierze za to udział w kampaniach, które podnoszą świadomość na temat cukrzycy, z którą od lat się zmaga.

Zamieniłam sale koncertowe na sale taneczne i to jest mój świat, w którym czuję się bezpiecznie fajnie, w którym mam fajną energię, dzieciaki, emocje. Jestem sędzią w dwóch federacjach tanecznych, żyję z tego. Pracuję z dziećmi, dorosłymi, z młodzieżą, ze wszystkimi, którzy chcą tańczyć — tłumaczyła na kanapie u Wojewódzkiego.

Zobaczcie, jak przez lata zmieniła się Marta "Mandaryna" Wiśniewska.

Zobacz galerię

Źródło: 20m2 Łukasza/x-news

Komentarze

Skomentuj
 • Taka prawda!! (gość)

  Mandaryna jeszcze wróci, jest najlepszą polską wokalistką, pięknie tańczy, popełniła tylko jeden błąd biorąc ślub, teraz gdy jest wolna zdobędzie szczyt!!!

  12.03.2021 22:47
 • Basia (gość)

  Mandarynka nigdy me przestała kochać.Michała stałe się mprzylepia do niego. Cóż. Taka. Ma. Naturę zazdrsci ze Pola piękniejsza od kazdek

  12.03.2021 21:10
 • Fan (gość)

  Co za d napisał ten artykuł. I nie wiem skąd się wzięło te slowo Haba. Nigdzie na nagraniach nie ma słowa haba. Może najwyższy czas zrobic badania na sluch. Pozdrawiam

  12.03.2021 13:26
 • LIza

  Każdego miesiąca zarabiam online ponad 48650 USD, wykonując bardzo prostą pracę online z domu. Robiąc to w niepełnym wymiarze godzin, byłem w stanie zaoszczędzić wystarczająco dużo, aby kupić mi nowy samochód w ciągu zaledwie kilku miesięcy. To jest tak cholernie łatwe, że każdy powinien spróbować ... Zacznij zarabiać pieniądze online już dziś, postępując zgodnie z instrukcjami na tej stronie == >> 𝗪𝘄𝘄.𝗗𝗼𝘂𝗖𝗮𝘀𝗵.𝗖𝗳

  12.03.2021 11:05

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×