"Na dobre i na złe". Córka Jacka Borkowskiego miała zadatki na bycie gwiazdą. Wystąpiła w kultowym serialu! Czym Karolina Borkowska dziś się zajmuje?

Niemalże każdy w Polsce zna, nawet jeżeli nie obejrzał ani pół odcinka, serial "Na dobre i na złe". Produkcja na antenie TVP jest emitowana od 1999 r.! Dziś jednak ma niewiele wspólnego z tym, czym był niegdyś. Przed laty jedną z gwiazd "Na dobre i na złe" była Karolina Borkowska, która właściwie dorastała na oczach widzów! Teraz była aktorka powróciła na salony! Czym zajmuje się dzisiaj? Jak wygląda? Sprawdźcie!

Multimedia

Córka Jacka Borkowskiego mogła być gwiazdą. Zagrała w kultowym serialu! Czym Karolina Borkowska zajmuje się dzisiaj?

"Na dobre i na złe" to serial, którego raczej nikomu przedstawiać nie trzeba. Produkcja nadawana jest od 1999 roku i ma liczne grono fanów, którzy pokochali lekarzy z Leśnej Góry. Jednak dzisiejsze odcinki "Na dobre i na złe" w zasadzie niczym nie przypominają epizodów sprzed lat, za którymi najwierniejsi widzowie tęsknią do dzisiaj. Ech, to były czasy, gdy głównymi bohaterami serialu byli Zosia, Jakub i Bruno!

Tak mieszka Jadwiga Schwebs-Kostkiewicz. Prywatna sala baletowa robi wrażenie!Zobacz więcej

Gdy rozpoczynała się emisja "Na dobre i na złe", w obsadzie serialu znalazła się Karolina Borkowska, która prywatnie jest córką aktora Jacka Borkowskiego. Zdolna nastolatka wcielała się w Agnieszkę Walicką, córkę Bruna, która przysparzała wielu problemów rodzicielskich lekarzowi. Borkowska w obsadzie serialu pojawiała się do 2005 roku, gdy postanowiła rozstać się z rolą, co wielu widzów zasmuciło. Warto zauważyć, że chociaż Karolina Borkowska grała w "Na dobre i na złe" postać z drugiego planu, to fani produkcji pamiętają tę bohaterkę oraz aktorkę do dzisiaj!

Karolina Borkowska urodziła się 23 marca 1983 roku w Warszawie. W telewizji zaczęła pojawiać się już jako dziecko. Zaczęło się od spektakli Teatru Telewizji - "Spotkanie nad morzem" (1994), "Ogrodnik i jego chlebodawcy" (1994) oraz "Na razie w porządku, mamo!" (1994). Następnie przyszedł czas na serial "Na dobre i na złe", dzięki któremu Karolina Borkowska stała się rozpoznawalna. Kolejne produkcje, w których na moment pojawiła się Borkowska to "Pierwsza miłość" oraz "Biuro kryminalne".

Helena Englert ma 22 lata. Zobaczcie, jak zmieniała się córka Jana Englerta i Beaty Ścibakówny! Zobacz więcej

Borkowska latach 1993-1997 współprowadziła program Polskie ABC w TVP Polonia. Co ciekawe, w 2005 roku ukończyła studium teatralne w Teatrze Żydowskim, w którym występowała w latach 2002-2012. Finalnie jednak nie obrała aktorskiej ścieżki; w latach 2003-2008 studiowała Marketing Polityczny i Public Relations na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie zresztą poznała swojego późniejszego męża - Pawła Bylickiego. Para wzięła ślub w 2010 roku, a cztery lata później doczekali się synka.

Karolina Borkowska próbowała swoich sił w mediach. Była wydawcą w programie "Pytanie na śniadanie", a także współpracowała przy "Panoramie". W 2010 roku postanowiła poświęcić się branży PR i założyła własną agencję Public Dialog. Do dzisiaj Karolina Borkowska działa w branży i osiąga w niej duże sukcesy.

ZOBACZCIE, JAK ZMIENIENIŁA SIĘ KAROLINA BORKOWSKA!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×