Najodważniejsze sceny seksu w polskich filmach [GALERIA, WIDEO +18]

Za sprawą filmu "Sztuka kochania" na nowo zaczęto głośno mówić o odważnych scenach erotycznych w filmach. Okazuje się jednak, że takich ujęć nie brakowało w polskim kinie także wcześniej. Zobacz te najodważniejsze!

Multimedia

Sceny seksu pojawiają się w wielu filmach, zwykle są to jednak bardzo zachowawcze fragmenty, mające pokazać miłość i namiętność między dwojgiem ludzi. O ile w amerykańskich czy nawet europejskich produkcjach erotyczne wątki to w wielu przypadkach norma, o tyle w Polsce filmy zawierające bardziej odważne sceny wciąż jeszcze zaskakują.

Sceny erotyczne w filmie. "Seks tutaj jest pełnokrwisty i prawdziwy" [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

"Sztuka kochania" w reżyserii Marii Sadowskiej na nowo ożywiła dyskusję dotyczącą erotyki w polskich filmach. W historii Michaliny Wisłockiej zawartych zostało 16 scen erotycznych, przy czym każda pokazuje seks w nieco innej odsłonie, a przy tym żadnej z nich nie można zarzucić braku odwagi w ukazaniu aktu seksualnego. - Starałam się pokazać seks z wielu stron. Starałam się, żeby nie było to w złym tego słowa znaczeniu, kobiece kino (...). Starałam się, aby ten seks był pełnokrwisty, po prostu prawdziwy: czasami jest piękny, czasami brudny, czasami dziki... - wskazywała Maria Sadowska.

Okazuje się jednak, że w polskim kinie nie brakuje odważnych scen erotycznych - zarówno w filmach sprzed kilku, kilkunastu lat, jak i w tych całkiem nowych. Wśród aktorów, którzy nie bali się scen seksu są m.in. Bogusław Linda, Małgorzata Foremniak oraz Magdalena Cielecka i Andrzej Chyra. Zobacz najodważniejsze sceny seksu w polskich filmach!

Zobacz galerię

Co znani myślą o filmie "Sztuka kochania"? "To wyjątkowa sytuacja w polskim kinie, żeby pokazać tak dużo ciała i nagości"

Źródło: Agencja TVN/x-news

Nie tylko u Grey'a są sceny erotyczne! Zobacz najbardziej pikantne filmy w historii! [GALERIA]Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Pyciok alko Holika pa jac (gość)

    Dobre aż mi stoł.

    27.01.2020 21:29

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×