the voice senior

"Jaka to melodia". Rafał Brzozowski zdradził, jak obecnie wygląda jego życie uczuciowe. Okazuje się, że wpadła mu w oko słynna aktorka

Rafał Brzozowski już od blisko roku jest singlem. Tuż przed ubiegłorocznym wyjazdem na Eurowizję, popularny prezenter i muzyk wyznał, że rozstał się ze swoją dotychczasową partnerką Anną Tarnowską. W jednym z najnowszych wywiadów Rafał Brzozowski postanowił opowiedzieć, jak obecnie wygląda jego życie uczuciowe. Co ciekawe, przyznał się do tego, że wpadła mu w oko pewna bardzo znana aktorka.

30.05.2022Jaka to melodia

"The Voice of Poland". Masz talent, a na scenie czujesz się jak ryba w wodzie? Czas się pokazać światu! Ruszyły castingi do "The Voice of Poland", "The Voice Kids" i "The Voice Senior"!

Ruszyły castingi do cieszącego się ogromną popularnością w Polsce formatu: "The Voice". W zależności od wieku, można wysłać zgłoszenie do jednego z trzech formatów - "The Voice of Poland", "The Voice Kids" i "The Voice Senior". Jakie wymagania trzeba spełniać? Co i gdzie wysłać? Odpowiadamy na wszystkie najważniejsze pytania!

30.05.2022Materiał informacyjny TVP

"The Voice Senior". Piotr Cugowski powróci jako trener w kolejnej edycji programu? "Nie wiem. Nie interesowałem się tym"

Jakiś czas temu w mediach pojawiła się informacja o tym, że widzowie będą mogli się spodziewać kolejnej, 4. edycji programu "The Voice Senior". Wiadomo już, że w kolejnym sezonie wokalnych zmagań seniorów mają pojawić się nowi trenerzy. Jeden z dotychczasowych jurorów, Piotr Cugowski, udzielił w rozmowie z "Plejadą" zaskakującego komentarza odnośnie swojej przyszłości w programie. Czy zobaczymy popularnego muzyka w kolejnym "The Voice Senior"?

21.05.2022The Voice Senior

"The Voice Senior". Ryszard Rynkowski zastąpi Witolda Paszta w programie? Pojawił się komentarz przedstawiciela artysty

Już niebawem będziemy mogli się spodziewać kolejnej edycji "The Voice Senior". Jednak ze względu na śmierć Witolda Paszta, będzie musiało dojść do zmiany w składzie trenerów. Jak informuje "Fakt", poważny kandydatem do zastąpienia frontmana "Vox" ma być Ryszard Rynkowski. Właśnie pojawił się komentarz przedstawiciela artysty w tej sprawie.

09.05.2022The Voice Senior

"The Voice Senior". Rafał Brzozowski uczcił pamięć Witolda Paszta. Prezenter zdobył się na wzruszający gest

Rafał Brzozowski był prowadzącym drugiej i trzeciej edycji słynnego programu "The Voice Senior". To właśnie tam miał on okazję poznać Witolda Paszta i się z nim zaprzyjaźnić. Po śmierci słynnego wokalisty, Rafał Brzozowski obiecał, że będzie powracał do piosenek Witolda Paszta. Jak się okazuje, dotrzymał on słowa i podczas konferencji ramówkowej TVP, Rafał Brzozowski oddał hołd zmarłemu muzykowi.

22.03.2022The Voice Senior

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×