Syn Krzysztofa Ibisza i Anny Nowak-Ibisz wyrósł na prawdziwego przystojniaka. Zobaczcie, jak zmienił się Vincent Ibisz!

Krzysztof Ibisz oraz Anna Nowak-Ibisz brylują w polskim show-biznesie od wielu lat. Kiedyś byli małżeństwem, a owocem ich miłości jest syn Vincent Ibisz, którego dawniej chętnie zabierali ze sobą na ścianki i czerwone dywany. Dzisiaj chłopak ma już 17 lat i wyrósł na prawdziwego przystojniaka! Sprawdźcie, jak się zmienił.

Multimedia

Krzysztof Ibisz to ikona telewizji

Krzysztof Ibisz to ikona współczesnej telewizji. Jest w niej obecny tak długo, że właściwie trudno bez niego wyobrazić sobie media i show-biznes. Życie osobiste Krzysztofa Ibisza zawsze budzi ogromne zainteresowanie, a media bardzo pilnie rozpisywały się na temat jego małżeństwa z Anną Nowak-Ibisz.

Związek Krzysztofa Ibisza i Anny Nowak-Ibisz

Anna Nowak-Ibisz i Krzysztof Ibisz ślub wzięli w 2005 roku. Owocem ich związku jest syn, Vincent Ibisz. Niestety, ta relacja przetrwała tylko do 2009 roku, przez co kobieta właściwie sama musiała wychowywać syna, o czym zresztą wspomina przy okazji wpisu z urodzin Vincenta.

Oto wszyscy uczestnicy nowej edycji programu. Krzysztof Ibisz będzie podnosił oglądalność?Zobacz więcej

Kocham tego faceta nad życie ♥️ Jest dzieckiem wymarzonym i długo wyczekiwanym, stoczyłam o niego niejedną bitwę… Ale co najważniejsze, Vincent jest dzieckiem wielkiej miłości ♥️ I choć wychowałam go samodzielnie i często miałam poczucie osamotnienia w roli matki, to warto pamiętać skąd przychodzimy….

Vincent Ibisz ma już 17 lat

Dzisiaj Vincent Ibisz ma już 17 lat i wyrósł na prawdziwego przystojniaka! Zresztą, mając takich rodziców, nie ma w tym niczego dziwnego! Chłopak na razie raczej unika mediów, ale jego najnowszą fotografią ze światem podzieliła się sama Anna Nowak-Ibisz.

Przy okazji dodajmy, że Krzysztof Ibisz wcześniej już miał syna Maksymiliana z małżeństwa z Anną Zejdler, natomiast niedawno doczekał się syna Borysa, którego matką jest Joanna Ibisz.

W naszej galerii zobaczycie, jak zmieniał się Vincent Ibisz!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • To jest fajne (gość)

    Ta pani kocha tego syna bardzo

    09.02.2023 06:55
  • koko (gość)

    (numer)Vin (euro)Cent.

    08.02.2023 20:59

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×