izabela janachowska

Paulina Smaszcz kiedyś i dziś. Tak się zmieniała była żona Macieja Kurzajewskiego! Zobacz wyjątkowe zdjęcia

Paulina Smaszcz od kilku tygodni jest na ustach wszystkich za sprawą medialnej burzy, którą poniekąd sama wywołała - i którą podtrzymuje, nie gryząc się w język. Niegdysiejsza współprowadząca „Pytanie na śniadanie” dziś jest coachem, trenerką i prowadzi różne szkolenia. Swoją przygodę z show-biznesem zaczynała jako modelka. Zobaczcie, jak się zmieniała na przestrzeni lat Paulina Smaszcz!

13.11.2022Pytanie na śniadanie

Słowa Pauliny Smaszcz o Izabeli Janachowskiej rozsierdziły męża ślubnej ekspertki! Pojawiła się zapowiedź kroków prawnych! „Udowodnię Ci kłamstwo oraz wprowadzanie opinii publicznej w błąd”

Stwierdzenie "dzieje się" w odniesieniu do polskiego show-biznesu, Pauliny Smaszcz i Izabeli Janachowskiej to jakby nic nie powiedzieć. Była żona Macieja Kurzajewskiego nie przebierała w słowach w odniesieniu do komentarza Janachowskiej, a te spotkały się z odzewem, tym razem od samego męża ślubnej ekspertki. Pojawiła się zapowiedź kroków prawnych!

08.11.2022Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński sprzedają swój apartament? Jego cena zwala z nóg! Znajdą kupca na lokal za prawie 9,5 miliona złotych?

Izabela Janachowska cieszy się w Polsce ogromną rozpoznawalnością. Niegdysiejsza gwiazda stacji TVN, a dziś twarz Polsatu gdzie prowadzi program "Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej", niedawno znalazła się na ustach wszystkich za sprawą swojego bajecznego apartamentu. Wygląda bowiem na to, że Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński poszukują kupca na lokal za prawie 9,5 miliona złotych! Zobacz wnętrza tej bajecznego domu. Zdjęcia zapierają dech w piersiach!

08.11.2022Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej

Paulina Smaszcz niepochlebnie o związku Izabeli Janachowskiej z milionerem. Jest stanowcza odpowiedź gwiazdy Polsatu!

Paulina Smaszcz w ostatnim czasie jest na ustach wszystkich. Ma to miejsce za sprawą związku jej byłego męża, Macieja Kurzajewskiego, z Katarzyną Cichopek. Teraz Paulina Smaszcz udzieliła kilku wypowiedzi, w których m.in. niepochlebnie skomentowała małżeństwo Izabeli Janachowskiej ze starszym mężczyzną! Gwiazda Polsatu nie zamierzała milczeć i wydała oświadczenie!

08.11.2022Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej

Izabela Janachowska miała ślub jak z bajki! Wyglądała niczym księżniczka. Przypominamy wzruszające zdjęcia

Izabela Janachowska to jedna z największych gwiazd polskiego show biznesu. Była tancerka przez długie lata była gwiazda telewizji TVN, a obecnie reprezentuje barwy Polsatu. Gdy kilka lat temu brała ślub z milionerem Krzysztofem Jabłońskim, wszystkie media o tym pisały! Nic dziwnego, bo miała ślub jak z bajki! Przypominamy wzruszające zdjęcia.

05.11.2022Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej

"Taniec z gwiazdami". Tak się zmieniali prowadzący programu. Mołek, Gąsowski, Urbańska, Głogowska i inni. Pamiętacie ich wszystkich?

"Taniec z gwiazdami" już od kilkunastu lat pozostaje jednym z najpopularniejszych tanecznych programów w historii polskiej telewizji. Przez wszystkie 25. edycji uwaga widzów była skupiona nie tylko na tanecznych popisach celebrytów, ale także prowadzących, którzy nie raz potrafili przyćmić występujące na parkiecie gwiazdy. Pokazujemy, jak na przestrzeni lat zmieniali się prowadzący "Tańca z gwiazdami". Pamiętacie ich wszystkich?

02.08.2022Taniec z gwiazdami

Lista gwiazd, które przeszły z TVN do Polsatu stale się powiększa. Rymanowski, Zdanowicz, Gessler i nie tylko. Kto jeszcze postanowił zrobić karierę u konkurencji?

Od pewnego czasu można zauważyć, że największe gwiazdy TVN zaczęły masowo opuszczać stację, aby związać się z Polsatem. Wiele wskazuje na to, że lista nazwisk, które zdecydowały się na robienie kariery i konkurencji będzie się tylko powiększać. Sprawdźcie, które z nich już się zdecydowały na ten krok. Wyszło im to na dobre?

09.07.2022TVN

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×